Zobacz podsumowanie obecności na jednej karcie z drugiej

Więcej
Rok 11 1 miesięcy temu - Rok 11 1 miesięcy temu #2802 by Sykes
Witam,

Mam dziennik ocen z dwiema zakładkami: jedną na postępy i jedną na obecność. Kiedy przytrzymuję nazwę ucznia w toku i wybieram Edytuj ucznia, chcę zobaczyć podsumowanie obecności tego ucznia na podstawie danych z karty Frekwencja.

Mogę to łatwo zrobić, mając połączone kolumny, ale ponieważ nie mogę jeszcze ukryć kolumn, wolałbym nie mieć tych dodatkowych kolumn.

Czy istnieje sposób, aby nadal widzieć podsumowanie obecności na karcie Postęp bez konieczności kopiowania połączonych kolumn?

Zakładka Postęp


Zakładka obecności


Dzięki!
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc temu przez Sykes.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 1 miesięcy temu #2803 by bert
Witaj Sykesie,
W obecnej wersji nie jest to możliwe, ale w następnej dużej aktualizacji dodamy kilka opcji, które to ułatwią.
Będziesz mieć możliwość uzyskania podsumowania obecności na wszystkich kartach jednocześnie, a dostępne będą nowe opcje uzyskiwania tego podsumowania bezpośrednio w dzienniku ocen, oprócz ekranu szczegółów ucznia.
Wyświetlanie/ukrywanie kolumn również jest w drodze, wraz z pojedynczym raportem ucznia, który będzie zawierał zarówno podsumowanie (dane o postępach), jak i frekwencję.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 1 miesięcy temu #2806 by Sykes
Odpowiedzi udzielił Sykes na temat Zobacz podsumowanie obecności na jednej karcie z drugiej
Czekamy na aktualizacje!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.