Zmiany klas

Więcej
Rok 11 4 miesięcy temu #2382 by RB
Zmiany klas został stworzony przez RB
Czy można wyrzucić ucznia z klasy w połowie semestru bez utraty jego poprzednich danych?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 4 miesięcy temu #2384 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zmiany klas
Cześć RB,
Każda klasa ma swoje własne unikalne kolumny i konfigurację . Chociaż możesz przenieść/skopiować ucznia do innej klasy, jego oceny zostaną zachowane tylko w pierwotnej klasie. Ich dane osobowe zostaną jednak skopiowane, ale myślę, że masz na myśli całkowite przeniesienie ogólnych ocen i ocen
pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 4 miesięcy temu #2385 by RB
Odpowiedzi udzielił RB na temat Zmiany klas
Dzięki Bert,
W ciągu roku przenosimy część uczniów do innych zestawów. Chcę usunąć tych uczniów z przyszłych list obecności bez utraty starych danych. Jeśli usunę źrenicę z drugiej zakładki, zniknie ona również z pierwszej zakładki. Czy jest jakiś sposób, aby temu zapobiec?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 4 miesięcy temu - Rok 11 4 miesięcy temu #2386 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zmiany klas
Cześć RB,
W tej chwili nie jest to możliwe, ale teraz widzę sens. Właśnie dodałem prośbę o kolejną aktualizację (po wersji 2.5). Postaramy się dodać jakąś opcję pokazywania/ukrywania dla uczniów na każdej karcie, aby można było wykonać „rodzaj” transferu bez usuwania danych . Mamy tendencję do myślenia, że ​​usuwanie danych jest zawsze złym pomysłem, jeśli można je ukryć i uzyskać te same wyniki.
Nasza następna aktualizacja jest prawie gotowa i jestem pewien, że pokochasz nowe funkcje!
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc temu przez bert.
Następujący użytkownicy podziękowali: RB

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.