Tablica - Harmonogram na 2 tygodnie

Więcej
Rok 11 9 miesięcy temu - Rok 11 9 miesięcy temu #396 by apf102
Tablica - Harmonogram na 2 tygodnie został stworzony przez apf102
Cześć,

Obecnie eksperymentuję, aby sprawdzić, czy może to zastąpić mój planer nauczyciela. Jednak jednym z głównych problemów, z którymi mam obecnie do czynienia, jest uzyskanie 2-tygodniowego harmonogramu. W tej chwili mam inny harmonogram w tygodniu A do tygodnia B i są one naprzemienne. Czy jest jakiś sposób na wstawienie tego?

Również 2 szybkie prośby:

1) Szybkie podsumowanie ucznia, dotykając jego nazwiska
2) Sposób na szybkie zmniejszanie kolumn, dzięki czemu mogę uzyskać bardzo szybki przegląd wszystkich ocen (zwykle wpisuję około 20 rocznie)
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc temu przez apf102.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 11 9 miesięcy temu #397 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Tablica - Harmonogram na 2 tygodnie
Witam,
Nasza następna aktualizacja będzie miała 2-tygodniowy harmonogram, nie możesz tego zrobić z obecną wersją, ale możesz liczyć na następną, pracujemy nad nią bez przerwy i będzie dostępna do połowy sierpnia.

O twoich prośbach:

a) Tak, pracujemy już nad podsumowaniem, w tej chwili jest ono ukierunkowane na sprawdzenie obecności, ale ponieważ prace wciąż trwają, możemy dodać pełne podsumowanie przed opublikowaniem.

b) W rzeczywistości możesz zmniejszyć kolumny tak bardzo, jak potrzebujesz, zmieniając ich szerokość, a następnie użyć „styl kopiowania”/„styl wklejania”. Ponadto podczas dodawania nowych kolumn dziedziczy szerokość ostatniej kolumny, więc nie trzeba tego robić później.

Wiem, że masz na myśli jakiś przycisk przełączania (zmniejszania/zmniejszania), ale może posiadanie tych kolumn o odpowiednim rozmiarze od początku może pomóc.

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami, po prostu napisz do nas, jeśli przyjdzie ci do głowy więcej próśb, a my zobaczymy, co możemy z tym zrobić.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.