Planer jest pusty!

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5407 by Cbaxtera2088
Planer jest pusty! został stworzony przez Cbaxtera2088
Proszę pomóż! Wygląda na to, że wszystkie moje zajęcia zniknęły z mojego terminarza. Pokazywały tylko lokalizacje, a teraz nawet one nie pokazują.
Naprawdę mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc! Nie mam nawet dostępu do poprzednich planów lekcji.





Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5408 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Planer jest pusty!
Witaj Cbaxter2088,
Z ostatniego obrazu planisty widzę, że okresy nie są skonfigurowane jako klasy (parametr class jest pusty), tylko jego lokalizacja jest ustawiona.
Nie jestem pewien, dlaczego planista nawet nie pokazuje tej lokalizacji.

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek dodatkowych zmian należy wykonać szybką kopię zapasową. Stuknij w przycisk tworzenia kopii zapasowej na linijce i poczekaj, aż pojawi się komunikat o zakończeniu tworzenia kopii zapasowej.

Uruchom ponownie teraz iPada, naciskając jednocześnie przycisk główny i górny przez kilka sekund

Twoje plany lekcji są bezpieczne. Nadal tam są, nawet jeśli kalendarz został wymazany lub zmodyfikowany.
Jeśli otworzysz konkretną klasę i przejdziesz do jej dziennika - czerwona wstążka poniżej z 1 - zobaczysz swoje notatki.

Aby odzyskać planner, wystarczy ponownie skonfigurować harmonogram i kalendarz
jego zajęcia i okresy oraz notatki z lekcji wraz z plikami - jeśli takie istnieją - pojawią się ponownie.
Następujący użytkownicy podziękowali: Cbaxtera2088

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 1 miesięcy temu #5409 by Cbaxtera2088
Odpowiedzi udzielił Cbaxtera2088 na temat Planer jest pusty!
Dziękuję. doszedłem do wniosku, że to moja jedyna opcja i przestawiłem kalendarz z września i wróciły moje plany lekcji. Czy masz pojęcie, jak zniknęły wszystkie parametry klasy? (Tylko po to, żebym mógł uniknąć robienia tego ponownie!)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.