idoceo connect wymaga konta Google?

Więcej
1 rok 9 miesiące temu #10610 by pauhana658
idoceo connect wymaga konta Google? został stworzony przez pauhana658
Użyłem idoceo connect w zeszłym roku, aby przeprowadzić egzamin z makijażu online. To działało dobrze. Próbowałem użyć tego samego testu w tym roku, ale idoceo chce teraz mieć konto Google, zanim będę mógł opublikować test. Czy coś się zmieniło? Czy mogę korzystać z mojego prywatnego konta Google (niepowiązanego z uczelnią) czy muszę korzystać z konta powiązanego z konkretną uczelnią? Czy moi uczniowie potrzebują teraz konta Google, aby przystąpić do testu? To ogromnie skomplikuje sprawę, ponieważ ta konkretna uczelnia używa Microsoft, a nie Google, do kont studenckich.

Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 9 miesiące temu #10612 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat idoceo connect wymaga konta Google?
Witaj pauhana658,
Potrzebujesz konta Google (w linkach do chmury iDoceo), aby uzyskać dostęp jako nauczyciel w iDoceo Connect
Wystarczy konto prywatne, nie trzeba mieć żadnego powiązania z uczelnią.
Twój studenci może uzyskać dostęp za pomocą konta Google lub Microsoft w iDoceo Connect. Nie wymaga żadnego powiązania z Twoim kontem Google.
Najważniejsze jest to, że to konto Google/Microsoft jest przypisane w Twoim iDoceo, w karcie danych osobowych każdego ucznia, pod polem e-mail.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 8 miesiące temu #10625 by pauhana658
Odpowiedzi udzielił pauhana658 na temat idoceo connect wymaga konta Google?
Dzięki! Tak, mogę użyć mojego prywatnego konta Google, a uczniowie nie muszą wprowadzać konta Google, aby przystąpić do testu. Najwyraźniej w pewnym momencie moje konto Google zostało odłączone w idoceo. Po prostu ponownie je połączyłem i wszystko znów działało. Jeszcze raz dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.