Edytor "Tekst z ikoną" - uszkodzony kursor

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu - Rok 2 6 miesięcy temu #10110 by Sebastian
Edytor "Tekst z ikoną" - uszkodzony kursor został stworzony przez Sebastian
Cześć chłopaki,

tekst z edytorem ikon nie działa poprawnie w najnowszej wersji iDoceo (7.1.4) oraz MacOS Monterey. Często po prostu przeskakuje i mogę wstawić tylko jeden znak (np. „2”), a nie dwa (jak 2+). Aby pokazać zachowanie, nagrałem je: www.dropbox.com/s/ef35tywradnki4g/iDoceo...icons%20bug.mov?dl=0

Czy ktoś może pomóc? Dla mnie, jako nauczyciela języka niemieckiego, edytor „Tekst z ikoną” jest najlepszą kombinacją możliwości wpisywania niemieckich ocen, takich jak 1-, 2+ itd., a także czasami dołączania ikon do ocen.

Sebastian

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 6 miesiąc temu przez Sebastian.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu #10126 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat Edytor "Tekst z ikoną" - uszkodzony kursor
Krótka uwaga: najnowsza wersja iDoceo rozwiązała ten problem, który opisałem powyżej. Teraz kursor działa poprawnie i nawet jeśli iDoceo automatycznie przewija w dół, kursor znajduje się we właściwym miejscu. To było coś, czego chciałem od dawna. Dzięki Bert za aktualizację, doceniam to bardziej niż myślisz ;-)

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.