Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #10028 by Sebastian
Wyświetlanie kolumn (nakładanie się) został stworzony przez Sebastian
Cześć ludzie,

prawie codziennie doświadczam tego błędu: Kolumny nie są wyświetlane we właściwy sposób. Dziwne nakładanie się. Z braku lepszych słów załączam zrzut ekranu do zobaczenia. Jedynym sposobem, aby to naprawić, jest odsunięcie pomarańczowej kolumny, a następnie powrót do pierwotnego miejsca.





Jak już wspomniałem, zdarza się to dość często. Nie potrafię dokładnie określić, jak często, ale wystarczająco, żeby mnie to irytowało. Czy ktoś jeszcze to przeżywa? Czy istnieje sposób, aby to naprawić? Stało się tak w iOS 14, iOS 15 i moim obecnym systemie Mac OS (Big Sur).

Dzięki za pomoc!
Sebastian

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #10030 by Bernd
Odpowiedzi udzielił Bernd na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
ten sam problem z IOSem

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #10032 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Zauważył Sebastiana. Spróbuję odtworzyć to po naszej stronie
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu #10108 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Jakieś wieści? Czy powinienem wysłać Ci mój plik iDoceo, abyś mógł odtworzyć błąd?
Błąd naprawdę zaczyna mnie denerwować, ponieważ występuje prawie codziennie. Czy jest coś, co mogę zrobić, aby to naprawić (bez pozbywania się ocen)?

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu #10125 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Dla zainteresowanych: znalazłem rozwiązanie (w jakiś sposób). Kliknij ikonę narzędzia w prawym górnym rogu, a następnie kliknij „kolumny i kategorie”. Następnie po prostu zamknij wyskakujące okienko kolumn. Następnie kolumny zostaną przywrócone do pierwotnej pozycji bez nakładania się. Nie wiem jeszcze, czy to naprawi problem na stałe, ale jest to przynajmniej łatwiejsze rozwiązanie niż przenoszenie kolumn.

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu #10154 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Przepraszam, że przeszkadzam, ale jeszcze jedno: zdałem sobie sprawę, że to zdecydowanie problem z synchronizacją. Ilekroć dodaję kolumnę na iPadzie lub komputerze Mac, a następnie przełączam się na inne urządzenie, następuje nakładanie się kolumn, które opisałem powyżej.

@Bert: Nie jestem w tym ekspertem, ale czy mógłbyś „zmusić” iDoceo do wykonania procesu (niewidocznego), który opisałem w moim poprzednim poście (otwórz narzędzie do zarządzania kolumnami, a następnie zamknij je, aby wszystkie kolumny są wyświetlane poprawnie)?

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu - Rok 2 5 miesięcy temu #10166 by sztuczka
Odpowiedzi udzielił sztuczka na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Witam,
Je rencontre le meme bug depuis que j'ai fait la MAJ.
De plus, sur MAC, l'affichage des rubriques réduits (c'est plus petit qu'un affichage sur iPad), pour finir sur MAC, surees colonnes sont anormalement vides alors que sur iPad non.
En pièce les obrazy sur mac et ipad.
Sur MAC i IPAD używają wersji 7.1.9

Cordialement
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2 lata 5 miesiąc temu przez sztuczka.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 5 miesięcy temu #10167 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Cześć,
Nadal nad tym pracujemy. Obejście, o którym wspomina Sebastian, jest w porządku, ale pracujemy nad lepszą alternatywą!
Następujący użytkownicy podziękowali: Sebastian

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 2 miesięcy temu #10297 by MiAd1978
Odpowiedzi udzielił MiAd1978 na temat Wyświetlanie kolumn (nakładanie się)
Leider ist das Problem bei mir auch mit der neuen Wersja 7.2.1 nicht behoben.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.