Wersja macOS

Więcej
9 miesięcy 1 tydzień temu #31067 by Kerryjt
Wersja macOS został stworzony przez Kerryjt
Cześć chłopaki,

Mam podwójny problem, mam nadzieję, że ktoś może pomóc. Po najnowszej aktualizacji moja aplikacja na Macu nie otworzy się. Otwiera się i natychmiast zamyka, informując mnie, że uległ awarii. Usunąłem aplikację i zainstalowałem ją ponownie, ale nadal nie działa. Dołączę dziennik błędów na dole tego posta, aby sprawdzić, czy ktoś może to zrozumieć. Mogę jednak otwierać moje pliki zarówno na iPadzie Pro, jak i na iPhonie

Po drugie i ważniejsze - nie mogę uruchomić funkcji "automatycznego tworzenia kopii zapasowych". Kiedy wybieram opcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych w Dropbox (tak jak używałem od zawsze), opcja ta nie pozostaje wybrana. Dopiero teraz zauważyłem, że od kwietnia nie ma kopii zapasowej. Zrobiłem teraz ręczną kopię zapasową, ale nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ prawdopodobnie zapomnę i nie będę miał odpowiedniej kopii zapasowej. Załączę zrzuty ekranu, abyście mogli zobaczyć, co mam na myśli.       
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 miesięcy 1 tydzień temu #31068 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wersja macOS
Witaj Kerryjt,
 Wspominając o najnowszej aktualizacji, masz na myśli system macOS? 
 Która wersja systemu macOS jest tą, do której dokonałeś aktualizacji?
 Jeśli masz szansę, wyślij nam e-mail na adres @ idoceo.net z dodatkowymi informacjami
informacje. Będę w stanie pomóc lepiej niż przez forum
 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.