Pliki znikają podczas synchronizacji lub kopiowania z innej daty

Więcej
1 rok 4 dni temu #30897 by HL
Witam wszystkich,

Mam problem z moimi plikami podczas synchronizacji lub kopiowania planu lekcji zawierającego pliki z innego terminu lub zajęć. 
Dość często zdarzało mi się, że podczas jednej z wyżej wymienionych akcji gubiłem pliki. Planer nadal pokazuje je jako istniejące, ale kiedy próbuję je otworzyć w planerze lub za pomocą opcji „ostatnie pliki”, podgląd pokazuje tylko okno z nazwą pliku.

Właściwy plik nadal istnieje na moim innym urządzeniu (kiedy problem wystąpił podczas synchronizacji) lub w oryginalnej dacie w planerze (kiedy wystąpił podczas procesu kopiowania). 

Czy jest coś, co mogę z tym zrobić? To bardzo irytujące, aby zawsze sprawdzać, czy wszystkie pliki istnieją.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 4 dni temu - 1 rok 4 dni temu #30898 by bert
Witaj HL,
 Czy przypadkiem edytujesz/dodajesz adnotacje do tych plików?
 W systemie iOS/macOS firmy Apple występuje błąd, który próbujemy załatać, ale jest on związany z adnotacjami.
 Jeśli możesz podać dodatkowe informacje, zrób to, aby wesprzeć @ idoceo.net
EDYCJA: Kolejne pytanie, czy zweryfikowałeś, że masz wolne miejsce na swoim koncie iCloud?
Ostatnia edycja: 1 rok 4 dni temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 4 dni temu #30899 by HL
Dzięki za szybką odpowiedź. Mój iCloud nadal ma 2.1 GB miejsca i bez problemów przechowuje inne pliki. Problem pojawiał się również przy oryginalnych plikach bez jakiejkolwiek formy edycji. Chyba napiszę maila do supportu.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 4 dni temu #30900 by bert
To ja również na wsparciu HL, po prostu napisz do mnie, jeśli możesz podać dodatkowe informacje, abym mógł je odtworzyć po mojej stronie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.