Synchronizacja z iPhonem iOS

Więcej
1 rok 3 miesiące temu #30727 by grhafer30
Synchronizacja z iPhonem iOS został stworzony przez grhafer30
Od pewnego czasu zauważyłem, że aplikacja na iPhone'a osiąga punkt, w którym przestaje się aktualizować. Mimo że synchronizacja działa w systemach iPad OS i Mac OS — korzystam z pięciu urządzeń w ciągu dnia nauczania — aplikacja iDoceo na iPhone'a jest niespójna i po jej wystąpieniu nie będzie już aktualizowana. Symbol obrotowy nie pojawia się już ani nigdy nie pojawia się zielony znacznik wyboru, mimo że synchronizacja jest włączona, a obrazy w chmurze nadal pojawiają się w widoku listy klas.

Na przykład zakładka w TYM TYGODNIU, w której zestawiam wszystkie zadania i oceny z danego tygodnia, ma zieloną kolumnę („wersja zerowa”), która jest całkowicie wypełniona w każdej komórce na każdym urządzeniu Z WYJĄTKIEM iPhone'a, gdzie wszystkie komórki są puste . Żadne oczekiwanie na aktualizację również nie spowoduje zmiany, synchronizacja jest włączona na wszystkich urządzeniach. Wszystkie są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi. Mam dużo wolnego miejsca na iCloud.

Możliwość nadpisania nowszych plików sprawia, że ​​waham się przed użyciem wersji na iPhone'a bez wcześniejszego sprawdzenia aktualizacji przed zarejestrowaniem nowych ocen. Podejrzewam, że problem dotyczy iCloud, ale dla mnie to prawdziwy problem.

Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.