Przywróć z kopii zapasowej

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30685 by Samanthashall
Przywróć z kopii zapasowej został stworzony przez Samanthashall
Próbuję przywrócić z moich kopii zapasowych. Wygląda na to, że się ładuje, a następnie mówi, że musi zostać ponownie uruchomiony. Klikam „ok”. Aplikacja zamyka się, ale nie uruchamia się ponownie. Kiedy ponownie otwieram aplikację, nadal jest pusta i nie ma tam żadnych moich informacji.

Ponadto obok każdego pliku kopii zapasowej znajdują się małe trójkąty... co to oznacza?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30686 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Przywróć z kopii zapasowej
Mały trójkąt oznacza, że ​​jest to kopia przyrostowa, czyli częściowa kopia zapasowa uwzględniająca poprzednie
Zobaczę, czy uda mi się odtworzyć Twój problem po naszej stronie, coś się zmieniło w ostatnich wersjach iOS.
Aktualizacja będzie dostępna w App Store za kilka dni

 
Następujący użytkownicy podziękowali: Samanthashall

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30700 by grhafer30
Odpowiedzi udzielił grhafer30 na temat Przywróć z kopii zapasowej
Miałem dzisiaj sytuację, w której musiałem przywrócić z kopii zapasowej i jaka to była katastrofa. Nie mogę zatrzymać synchronizacji iDoceo. Po prostu synchronizuje się, bez względu na to, czy korzystam z iPada, czy Maca. Myślę, że musi nastąpić jakaś zmiana w iCloud. 

''Gary'ego 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30701 by Samanthashall
Odpowiedzi udzielił Samanthashall na temat Przywróć z kopii zapasowej
Więc! Odkryłem, że gdybym nie miał dokładnie „hasła zapasowego”, nigdy by nie poszedł. FYI Nadal nie dostałem kilku drobnych szczegółów, ale udało mi się uzyskać większość. -Samantha

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30702 by grhafer30
Odpowiedzi udzielił grhafer30 na temat Przywróć z kopii zapasowej
Nie miałem pliku chronionego hasłem. Eksperymentując i powielając te same warunki na wielu urządzeniach, zauważyłem, że iDoceo nie synchronizuje się — symbol synchronizacji pokazywał ciągłe obracanie się. W końcu usunąłem iDoceso na każdym urządzeniu i po prostu zostawiłem iPada 14” z danymi, ponieważ był najbardziej aktualny. Po 30 minutach (!) zarejestrował pełną synchronizację. Spróbuję jutro dodać tylko jedno urządzenie, aby sprawdzić, czy zachowanie będzie się utrzymywać. Mogłem dziś stracić wiele danych podczas bardzo intensywnej sesji oceniania. 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.