3 pytania: Wymiana uczniów między klasami/Australijski kalendarz? / okno ustawień

Więcej
1 rok 6 miesiące temu #30669 by matpassmore
Witam wszystkich,

Absolutnie uwielbiam tę aplikację - jestem okropnym planistą i była dla mnie wspaniała; ale mam 3 całkiem drobne problemy, które próbuję rozwiązać/obejść

Po pierwsze (i najważniejsze) mam 2 klasy (nauki humanistyczne), na których prowadzę podobne zadania itp., ale zapisy na każdą z nich opierają się na ich osiągnięciach w nauce z matematyki, więc od czasu do czasu ktoś przechodzi z jednej klasy do drugiej. Czy można skopiować tego ucznia do równoważnej klasy, a także przesłać jego kolumny ocen i obecności? 

Po drugie: czy istnieje sposób, aby ustawić to na australijski rok szkolny, który trwa od lutego do grudnia? to naprawdę nie jest problem, ale miałem drobne problemy, w których musiałem tymczasowo ustawić harmonogram na następny czerwiec i tak naprawdę nie byłem w stanie policzyć numerów tygodni

Po trzecie: może wystąpić usterka w mojej aplikacji, ale za każdym razem, gdy otwieram okno ustawień, nie mogę go łatwo zamknąć. 

Przepraszam, że umieściłem wszystkie 3 pytania w 1 poście, ale nie chciałem spamować kanału.

TIA.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 6 miesiące temu - 1 rok 6 miesiące temu #30670 by bert
Witam,
   Zamiana uczniów z ich ocenami i frekwencją nie jest jeszcze możliwa, ale mam to w swoich obowiązkach. Jest tam od dłuższego czasu, ale mam nadzieję, że wkrótce będę mógł nad tym pracować.
 Zakładam, że obie klasy mają wspólne nazwy kolumn, ale nie jestem pewien co do obecności. Czy są zaplanowane na te same dni?
 
  W odniesieniu do Twojego roku szkolnego iDoceo nie zakłada żadnych konkretnych okresów roku akademickiego. Upewnij się, że w Menu > Kalendarz > Dodaj kalendarz daty od/do są poprawne.
  Numery tygodni nie zależą jednak od tego ustawienia i możesz zresetować licznik, wybierając Opcje > Numery tygodni. Jeśli pracujesz z najnowszą wersją iDoceo (obecnie 8.2.2), możesz dodać okres wstrzymania w tym liczniku tygodniowym, zazwyczaj w okresie świątecznym

   Jeśli chodzi o te ustawienia, potrzebowałbym nieco więcej informacji. Jeśli masz szansę, wyślij mi zrzut ekranu z aplikacji, stukając w Pomoc > Wsparcie i sugestie, abym poznał szczegóły wersji, z których korzystasz (iOS/Mac, iDoceo itp.).

Podziękowania
   
   
Ostatnio zmieniany: 1 rok 6 miesiące temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 6 miesiące temu #30680 by matpassmore
Bardzo dziękuję za tak szybki powrót do mnie. Tak, zajęcia odbywają się tego samego dnia, więc frekwencja nie wpłynie zbytnio (ale rozumiem, dlaczego może to stanowić problem, jeśli nie są). wygląda na to, że będę mógł uporządkować problem z kalendarzem na przyszły rok, więc po prostu upewnię się, że to zrobię, kiedy się organizuję. przycisk i szukałem X lub próbowałem nacisnąć przycisk esc - obwiniaj o to adhd  .

Jeszcze raz wielkie dzięki - to naprawdę dla mnie taka prosta, ale skuteczna aplikacja. Czy jest jakaś szansa, że ​​stworzysz taki dla Androida i Windowsa? Rozmawiałem o tym z kolegą, który używa systemu Windows, ale nie mogliśmy tam znaleźć odpowiedniej wersji.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 6 miesiące temu #30681 by bert
Jest to mało prawdopodobne. Obie platformy cierpią z powodu endemicznego piractwa od samego początku i nie mogę sobie pozwolić na marnowanie czasu w ten sposób.
Skupiam się na oferowaniu jak najlepszych wrażeń na obecnej platformie, z wieloma interesującymi funkcjami, zamiast rozpraszać się zbytnio.
Jeśli przegapisz coś jeszcze, nie wahaj się opublikować.



 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.