Zespoły Microsoft

Więcej
Rok 3 3 miesięcy temu #9658 by Stefpeko
Odpowiedzi udzielił Stefpeko na temat Zespoły Microsoft
Bonjour Bert,

Cela fait plusieurs mois que je n'ai pas eu de version bêta...est-ce normal?

Je lis que Teams pourra intégrer IDOCEO, mais chez moi cela reste pareil, je n'ai plus accès aux testing beta dans TestFlight.

dziękuję

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Dyskoteka
3 lata 1 tydzień temu #9746 by Dyskoteka
Odpowiedzi udzielił Dyskoteka na temat Zespoły Microsoft
Cześć Bert,

Mam nadzieję, że trzymasz się bezpiecznie i dobrze. Czy wiesz, czy wkrótce nastąpi integracja z Microsoft Teams? Nie mogę się doczekać skonfigurowania iPada współpracowników z iDoceo, ale wstrzymujemy się w tej chwili, ponieważ będzie to o wiele łatwiejsze.

Dziękujemy za całą pracę, którą wykonujecie, aby ułatwić nam pracę! Daj mi znać, tak jak w przypadku poprzednich wersji, jeśli chcesz, żebym przetestował wersję beta. :)

Stuart

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
3 lat 5 dni temu #9755 by Bańka44
Odpowiedzi udzielił Bańka44 na temat Zespoły Microsoft
Cześć,
Czy są jakieś nowości?
Minął kolejny rok szkolny, a ja mam dosyć ciągłego kontrolowania zespołów i idoceo dwa razy, robienia notatek w obu.

Coraz częściej będę korzystał z zespołów i bardzo ułatwiłoby mi to życie, gdyby istniała możliwość łatwego przenoszenia danych z zespołów do idoceo.

pozdrowienia
Bąbelkowy

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
3 lat 2 dni temu - 3 lat 2 dni temu #9757 by Keith Roderick
Odpowiedzi udzielił Keith Roderick na temat Zespoły Microsoft
Dzięki za odpowiedzi!
Czekamy na integrację z Microsoft
Ostatnio zmieniany: 3 lata 2 dni temu przez Keith Roderick.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 8 miesięcy temu #9923 by Bena Boichata
Odpowiedzi udzielił Bena Boichata na temat Zespoły Microsoft
Cześć Bert,
Wiem, że mówiłeś, że masz kilka dużych projektów, zanim integracja z Teams zostanie uporządkowana.

Zastanawiam się tylko, jak to idzie i czy może pojawić się rychła aktualizacja (w ciągu najbliższych kilku tygodni) do iDoceo, która mogłaby ułatwić importowanie klas bezpośrednio z Teams? (Warunki w Wielkiej Brytanii rozpoczynają się 1 września).

Bez presji, po prostu miałem nadzieję, że w tym roku łatwiej zaimportuję klasy i zdjęcia.

Wszelkie wiadomości o innych aktualizacjach też byłyby interesujące - wydaje się, że nie mówi się o tym zbyt wiele na forum.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 8 miesięcy temu #9928 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat Zespoły Microsoft
Twój post częściowo zainspirował mnie do stworzenia nowego wątku (Czy iDoceo wciąż żyje?). Szczerze mówiąc, Ben, biorąc pod uwagę (brak) rozwoju iDoceo w ciągu ostatnich 1-2 lat, bardzo wątpię, czy kiedykolwiek zobaczysz integrację Microsoft Teams. Nie czekaj na to, będziesz po prostu rozczarowany. Na pewno nie przed 1 września. Powiedziałbym, że będziemy mieli szczęście, jeśli zobaczymy go latem 2022 roku. Aktywność na tym forum znacznie spadła i od dłuższego czasu nie było żadnych większych aktualizacji iDoceo. Nie pokładaj więc wielkich nadziei i spróbuj znaleźć inne rozwiązania dla swojego procesu importu ;-)

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 6 miesięcy temu #10114 by jwebber
Odpowiedzi udzielił jwebber na temat Zespoły Microsoft

bert napisał: Oczywiście Ben. To nie powinno zająć tak długo!

Pozdrowienia,


Cześć Bert,

Podnosimy ten, zgodnie z prośbą naszych pracowników. Czy masz jakiś ETA na integrację Teams? Wielu naszych nauczycieli korzysta teraz tylko z programu OneNote i uznałoby to za naprawdę przydatne!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 3 miesięcy temu #10202 by Bańka44
Odpowiedzi udzielił Bańka44 na temat Zespoły Microsoft
Czy znowu o nim zapomniano, czy też iDoceo już naprawdę umarło?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 3 miesięcy temu #10203 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zespoły Microsoft
Cały i zdrowy Bubbler44, dzięki za troskę.
Nie zostało zapomniane. Po prawidłowym przetestowaniu będzie dostępny.
Microsoft utrzymywał go w wersji beta przez bardzo długi czas, co było naprawdę frustrujące.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 3 miesięcy temu - Rok 2 3 miesięcy temu #10210 by Craig Kerwin
Odpowiedzi udzielił Craig Kerwin na temat Zespoły Microsoft
Zauważyłem opcję połączenia z Google Classroom lub Microsoft Teams podczas tworzenia zajęć — pojawia się ona w trzech kropkach w górnym rogu kolumny nazwisk uczniów.

Mam włączoną usługę Microsoft dla Firm w moich Cloud Links. Kiedy klikam opcję Łącze do Microsoft Teams na karcie zajęć, nic się nie dzieje. Pojawia się pole wyszukiwania, ale nic się nie pojawia. Być może źle szukam. Nie wiem.

Byłoby bardzo korzystne, aby móc łączyć się z moimi zajęciami za pośrednictwem Microsoft Teams - proszę podać instrukcje, jak to osiągnąć.

Podobnie używamy DayMap do oznaczania rolek, ale lubię też utrzymywać rolkę w iDoceo, jakieś powiązanie byłoby wyjątkowe ... może coś mi brakuje, ale czy mogę importować dane zewnętrzne przez CSV lub Excel z czegoś takiego jak DayMap do iDoceo, jeśli mam to połączone za pomocą legitymacji studenckiej?
Ostatnio zmieniany: 2 lata 3 miesiąc temu przez Craig Kerwin.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.