kopiowanie formuł do innej klasy

Więcej
Rok 6 8 miesięcy temu #6987 by gkitchner
kopiowanie formuł do innej klasy został stworzony przez gkitchner
Witam wszystkich
Każdy ma pomysł na skopiowanie formuły, która została utworzona w kolumnie jednej klasy do innej klasy. Wydaje się, że nie można aktywować funkcji kopiowania w formule, próbowałem również skopiować kolumnę z formułą do innej klasy, ale wydaje się, że nie zabiera ze sobą formuły - proszę o wszelkie pomysły.
Właśnie zacząłem używać formuł i funkcji - czy idoceo nie jest najlepszą rzeczą, jaka wydarzyła się w nauczaniu - to i Google Classroom.
Greg

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 8 miesięcy temu #6988 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat kopiowanie formuł do innej klasy
Witaj Greg,
Formuły nie mogą być kopiowane pojedynczo, ponieważ kolumny, do których się odnoszą, nie istnieją w klasie docelowej.
Oto kilka alternatyw:

Jeśli skopiujesz całą kartę, formuły zostaną przeniesione: długa karta na karcie> kopiuj
Jeśli wybierzesz wszystkie kolumny zaangażowane w formułę + formułę i skopiujesz, to również powinno działać: narzędzia> kolumny> wybierz swoje kolumny> kopiuj
Jeśli formuła należy do kategorii, a wszystkie wymagane kolumny znajdują się w tej kategorii, skopiowanie jej do innej klasy zachowa wszystko nienaruszone: naciśnij długo
w nagłówku kategorii > kopiuj

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 4 miesiące temu #30726 by ajacksonjr52
Odpowiedzi udzielił ajacksonjr52 na temat kopiowanie formuł do innej klasy
Właściwie możesz skopiować utworzoną formułę. Na iPadzie, po utworzeniu formuły, naciśnij pusty obszar, a opcja kopiowania/wklejania powinna się pojawić. Kliknij Kopiuj, a następnie wklej formułę do drugiej kolumny na następnej karcie. Będziesz musiał zmienić zmienne. Na każdej karcie moje zajęcia mają tę samą kolumnę, ale musi ona pasować do tej na tej karcie. Po skopiowaniu formuły będziesz musiał utworzyć kolumnę z formułą i dodać wklej formułę w polu.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.