Jak: importować oddzielne wiersze w komórce?

Więcej
1 rok 11 miesiące temu - 1 rok 11 miesiące temu #10455 by Brettm
Jak: importować oddzielne wiersze w komórce? został stworzony przez Brettm
Jak zaimportować arkusz kalkulacyjny programu Word, który zachowuje powrót karetki w każdej komórce? Czy też muszę używać arkusza kalkulacyjnego XLS do importowania?

Więcej szczegółów tutaj...
Mam rubrykę, która ma trzy lub więcej oddzielnych wierszy w każdej komórce, aby uczniowie mogli zrozumieć, co osiągnęli. Na przykład w jednej komórce:

- krótki tekst
- ograniczona szczegółowość
- czytelnik może śledzić przez większość czasu

Ale kiedy próbuję to zaimportować, wklejając do rubryki ... umieszcza każdą linię w osobnej komórce.

Moim obejściem jest usunięcie wszelkich pilcrow (¶) lub nowych linii (symbol strzałki powrotu) z mojego dokumentu tekstowego, ale to nie pozwala mi na komentowanie każdej linii. Zamiast tego wyglądają tak z przecinkami oddzielającymi wszystko:

Krótki tekst, mało szczegółów, czytelnik może śledzić przez większość czasu, połączone argumenty z własnego doświadczenia, zaczął angażować i przekonywać poprzez wybór języka.

Oto obraz dokumentu programu Word, którego używam:

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiące temu przez Brettm. Powód: pytanie, czy mogę importować z MS Word.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 11 miesiące temu #10456 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Jak: importować oddzielne wiersze w komórce?
Cześć brettm Jeśli nie możesz załączyć pliku, wyślij go na adres support@idoceo.net
Następujący użytkownicy podziękowali: Brettm

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.