Obliczenia na poszczególnych kategoriach danych Rubric

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #10010 by lucop
Cześć, zastanawiałem się, czy byłoby możliwe wykonanie obliczeń na kategoriach w rubryce, powiedzmy na przykład, że mam cotygodniową ocenę, która ma 4 kategorie (patrz zrzut ekranu) i chciałbym wyodrębnić sumy, średnią ... na końcu każdego okresu znakowania. Czy to jest możliwe? Jak to zrobić, jeśli tak?

Dziękuję za Twój czas.

Ps może być łatwiejszy sposób na zrobienie tego i nie widziałem tego, czy ktoś mógłby wskazać mi właściwy kierunek? Dzięki jeszcze raz.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #10011 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Obliczenia na poszczególnych kategoriach danych Rubric
Witaj llucop,
Możesz to zrobić za pomocą formuły, wybierając te konkretne kategorie w rubrykach, ale zależy to od liczby rubryk, które planujesz użyć w dzienniku ocen
„Oficjalnym” rozwiązaniem byłoby wykorzystanie kluczowych umiejętności lub standardów. Przypisujesz je do poszczególnych kategorii w rubryce, a wyniki automatycznie pojawiają się w zakładce „Podsumowanie” w dzienniku ocen.
Daj mi znać, które z nich chcesz, abym wyjaśnił bardziej szczegółowo

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #10014 by lucop
Odpowiedzi udzielił lucop na temat Obliczenia na poszczególnych kategoriach danych Rubric
Cześć Bert, właściwie stworzyłem rubrykę i przypisałem standard do każdej kategorii. Planuję używać tej rubryki tylko w okresie oceny, a zatem pola obliczeniowe będą oparte tylko na każdej z tych kategorii. Myślę więc, że bardziej odpowiednie byłoby rozwiązanie Podsumowanie, chociaż chciałbym wiedzieć, jak działałyby oba systemy.

Dziękuję Ci.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.