Okresy planowania kodowane kolorami

Więcej
7 miesięcy 1 tydzień temu #31124 by Rsbate
Okresy planowania kodowane kolorami został stworzony przez Rsbate
Wiem, że można kolorować zajęcia na harmonogramie i planerze, ale zastanawiałam się, czy istnieje sposób na zmianę koloru tła każdego okresu planisty? Miałem nadzieję wykorzystać to jako sposób na kontrolowanie mojego własnego planowania, np. inny kolor na lekcjach, na których muszę zebrać książki, inny kolor, na których muszę się jeszcze przygotować na tę lekcję itp.

Czy ta funkcja jest dostępna? Czy jest to coś, co można zrobić?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
6 miesięcy 4 tydzień temu #31139 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Okresy planowania kodowane kolorami
Cześć Rsbate, przepraszam za opóźnienie.
Obawiam się, że w obecnej wersji nie jest to możliwe, ale zauważono. Zobaczę co da się zrobić.
Jeśli przegapisz coś jeszcze, daj mi znać.
Wiadomość e-mail z pomocy aplikacji > wsparcie i sugestie jest dla mnie nieco łatwiejsza do śledzenia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
6 miesięcy 3 tydzień temu - 6 miesięcy 3 tydzień temu #31142 by Brettm
Odpowiedzi udzielił Brettm na temat Okresy planowania kodowane kolorami
Jeśli to pomoże, podczas planowania lekcji monitoruję, na jakim etapie jestem, używając ikon.

Zatem na każdej lekcji mam ikony, które reprezentują dla mnie różne działania: Drukowanie = P, Akcja = A (zdobądź zasoby lub porozmawiaj z innym nauczycielem-specjalistą), Zaznacz = lekcja z komentarzami, której się uczysz po jej przeprowadzeniu. Zobacz obraz 1 z lekcji w widoku Planisty:
 

Dzięki temu mogę szybko zobaczyć, co muszę zrobić lub co zrobiłem w widoku Planisty. (Zobacz obraz 2 w załącznikach: zwykle usuwałbym je po wykonaniu odpowiednich działań, ale zostawiłem je tutaj, abyś mógł zobaczyć, jak wyglądają!)
 
Mam nadzieję, że to pomoże, podczas gdy Bert będzie korzystał ze swojej magii!
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 6 miesiące 3 tygodnie temu przez Brettm. Powód: Dostosowanie obrazów, aby umieścić je w tekście.
Następujący użytkownicy podziękowali: bert

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.