Integracja kalendarza Microsoft

Więcej
10 miesięcy 3 tydzień temu #30960 by mc101
Integracja kalendarza Microsoft został stworzony przez mc101
Hej! Wraz z integracją iDoceo z Teams zastanawiałem się, czy będzie jeszcze możliwość integracji z kalendarzem Microsoft. Widzę, że obecnie możesz korzystać z kalendarza Apple lub Google, czy można również rozważyć Microsoft? Wielkie dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 miesięcy 3 tydzień temu #30961 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Integracja kalendarza Microsoft
Cześć mc101,
  Powinieneś być już w stanie połączyć swój Kalendarz Microsoft z iOS, a wtedy będzie on dostępny w iDoceo
  Nie jestem pewien, czy to pokazane tutaj będzie działać dla Ciebie, czy też odnosisz się do innego kalendarza!
 Daj mi znać
www.digitaltrends.com/computing/how-to-s...ar-with-your-iphone/

pozdrowienia
 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 miesięcy 3 tydzień temu #30962 by mc101
Odpowiedzi udzielił mc101 na temat Integracja kalendarza Microsoft
Cześć bert, myślę, że mógłbym to uruchomić (innymi słowy zsynchronizować moje kalendarze Microsoft z kalendarzem Apple, a następnie zsynchronizować to z iDoceo), ale wydaje się to obejściem, a nie bezpośrednią synchronizacją z kalendarzem Microsoft z iDoceo., Jeśli to ma sens. Na przykład mam obecnie kalendarz firmy Microsoft, który zawiera ogólne wydarzenia szkolne, inny, który zawiera wydarzenia związane z przedmiotami, a jeszcze inny do ocen. Myślę, że to, czego szukam, to iDoceo z planerem, który komunikuje się bezpośrednio z kalendarzem Microsoftu, tak aby zmiany wprowadzone w iDoceo lub Outlooku były odzwierciedlane w każdym z nich. Wciąż pracuję nad iDoceo i szukam najlepszego sposobu na wykorzystanie jego potencjału, aby usprawnić zarządzanie zajęciami, wydaje mi się, że integracja kalendarza byłaby tego częścią.  

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
9 miesięcy 3 tydzień temu #31002 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Integracja kalendarza Microsoft
Dzięki za wyjaśnienie mc101 i przepraszam za opóźnienie!
Będziemy nadal pracować nad tą integracją, może minąć trochę czasu, zanim dotrzemy do Kalendarza Microsoft, ale jest to w naszym planie działania.
Jeśli przegapisz coś jeszcze, nie wahaj się opublikować

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.