Skojarzenie okresów i linii czasu

Więcej
1 rok 6 miesiące temu - 1 rok 6 miesiące temu #30635 by Zaxonow
Skojarzenie okresów i linii czasu został stworzony przez Zaxonow
Cześć,

Zdarzyło mi się kilka podczas edycji mojego harmonogramu, zmieniając okres, ale zapominając o zmianie okresu lub na odwrót. Tak więc planista lub harmonogram może „pojawiać się” dobrze, podczas gdy jest zły.

Byłoby wspaniale powiązać linię czasu z każdym okresem ;)

EDIT: Dodałem kilka zrzutów ekranu. Harmonogram wydaje się prawidłowy, ponieważ znajduje się na właściwej osi czasu:
 
Ale Planista nie wygląda dobrze, ponieważ nadal jest zarejestrowany jako Okres 4, a nie Okres 3:
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 1 rok 6 miesiące temu przez Zaxonow. Powód: Dodano kilka zrzutów ekranu jako przykład dla przejrzystości

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30654 by Ruislip
Odpowiedzi udzielił Ruislip na temat Skojarzenie okresów i linii czasu
Cześć,

Cześć,

Tak, rozumiem, co masz na myśli, okresy w terminarzu są oddzielone od czasu rozpoczęcia zajęć.
Powód tego jest następujący:
Jeśli klasa A zaczyna się zawsze o 10:00 od poniedziałku do piątku, ale we wtorek jest kolejna klasa B o 9:00, to we wtorek
klasa A to drugi okres, a nie pierwszy. Ale wciąż godzina rozpoczęcia jest taka sama.

Z poważaniem,
Karla

 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 5 miesiące temu #30655 by Zaxonow
Odpowiedzi udzielił Zaxonow na temat Skojarzenie okresów i linii czasu
Dziękuję za odpowiedź :)

Rozumiem potrzebę elastyczności, ale byłoby wspaniale mieć możliwość powiązania między nimi, ponieważ większość szkoły ma X lekcji w ciągu dnia o tej samej porze każdego dnia. 

Miłej niedzieli. 

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.