Zsynchronizować plany zajęć z Kalendarzem Apple/Google?

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu - Rok 3 7 miesięcy temu #9086 by pauhana658
Aktualizacja Idoceo 7 jest niesamowita, podobnie jak nowa aplikacja MacOS. Wiele do odkrycia w obu apps, ale szczególnie interesuje mnie wszystko, co dotyczy harmonogramów i kalendarzy.

Czy nowy idoceo synchronizuje harmonogramy zajęć z kalendarzem Apple/Google? Wydarzenia z mojego kalendarza pojawiają się w kalendarzu ideoceo (chociaż jako wydarzenia całodniowe, a nie jako zaplanowane godziny), ale chcę, aby plany zajęć pojawiały się w moim kalendarzu Apple/Google. Oszczędziłoby mi to wiele czasu i wysiłku, gdybym mógł wprowadzać harmonogramy w idoceo i wyświetlać te same harmonogramy w moim kalendarzu Apple/Google.

Ta funkcja znajduje się na planie rozwoju od kilku lat i wydaje się, że jest to popularna prośba, sądząc po poglądach, jakie uzyskał wątek.

Czy nowe ideoceo ma już tę funkcję?
Ostatnio zmieniany: 3 lata 7 miesiąc temu przez pauhana658.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9087 by bert
Nadal jest w naszej mapie drogowej pauhana658. Musieliśmy skupić się najpierw na nowej wersji iDoceo dla macOS, BigSur i iOS14. Zaraz po tym będziemy mogli pracować nad ciekawszymi dodatkami.
Następujący użytkownicy podziękowali: pauhana658

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 5 miesięcy temu #9390 by Zaxonow
Odpowiedzi udzielił Zaxonow na temat Zsynchronizować plany zajęć z Kalendarzem Apple/Google?
też tego szukałem. Bardzo się cieszę, że to jest w planie!

Moja szkoła przechodzi na częściowo cyfrową, a nauczyciele i uczniowie otrzymają iPady. Niektóre promuję apps których byśmy potrzebowali, a ta funkcja mogłaby sprzedać iDoceo mojemu dyrektorowi. Zwłaszcza gdybyśmy mieli możliwość udostępnienia konkretnego kalendarza dla każdej klasy. Zajęcia miałyby swój własny kalendarz współdzielony przez nauczycieli, których określisz w informacjach o zajęciach. Oczywiście z boku istniałby inny kalendarz dla nauczyciela.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 10 miesięcy temu #9793 by pauhana658
Odpowiedzi udzielił pauhana658 na temat Zsynchronizować plany zajęć z Kalendarzem Apple/Google?
Pewnego dnia śpiewałem pochwały dla idoceo koledze nauczycielowi i wszystko szło świetnie. Nauczyciel był zdumiony, jak wiele idoceo może zrobić, aby ułatwić naukę w klasie zarówno nauczycielowi, jak i uczniom. Ale pokazując mu terminarz i kalendarz, zapytał, czy można je podłączyć do jego kalendarza na komputerze (Kalendarz Google?). I musiałem powiedzieć nie. To dość szybko zepsuło rozmowę.

Jakieś aktualizacje dotyczące tej długo oczekiwanej nowej funkcji idoceo? Szturchnij, szturchnij, mrugnij, mrugnij, podpowiedź, podpowiedź.
Następujący użytkownicy podziękowali: Zaxonow

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.