Przesunąć cały semestr zajęć o miesiąc do przodu?

Więcej
Rok 4 1 miesięcy temu #8602 by pauhana658
Przesunąć cały semestr zajęć o miesiąc do przodu? został stworzony przez pauhana658
W przerwie zimowej wszedłem na zajęcia i plany lekcji na nadchodzący semestr wiosenny. Poklepałam się po plecach za to, że byłam tak dobrze przygotowana. Ale kilka miesięcy później cv trafia i początek semestru wiosennego został przesunięty o miesiąc, być może dłużej.

Czy jest jakiś sposób, aby łatwo przesunąć cały semestr zajęć do przodu o miesiąc lub więcej, aby nie musieć ręcznie odtwarzać wszystkich tych zajęć i planów lekcji? Wydaje mi się, że gdzieś widziałem tę funkcję, ale nie mogę jej teraz znaleźć.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 1 miesięcy temu #8605 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Przesunąć cały semestr zajęć o miesiąc do przodu?
Cześć,
Z Menu > Kalendarz > Długie dotknięcie pierwszego dnia, w którym chcesz przejść do przodu, i „Podbicie”
Nie ma łatwego sposobu na zrobienie tego przez cały miesiąc, poza naciskaniem jednego dnia na raz.
Spowoduje to zmianę wszystkich twoich zajęć, harmonogramu, jego planów i zawartości.

Należy wykonać kopię zapasową (menu > Ustawienia > Kopia zapasowa > przed użyciem tej opcji)

Załączniki:
Następujący użytkownicy podziękowali: pauhana658

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 1 miesięcy temu #8608 by pauhana658
Odpowiedzi udzielił pauhana658 na temat Przesunąć cały semestr zajęć o miesiąc do przodu?
Ach, dłuuugie naciśnięcie! Tak, to jest to! Dzięki! Tak, znacznie wygodniej byłoby przesunąć cały semestr zajęć, ale to wystarczy. W końcu mam teraz dużo wolnego czasu.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.