Zapomniałem dodać wakacje w i teraz 2-tygodniowy cykl jest błędny

Więcej
Rok 4 6 miesięcy temu #8351 by Boba Huskinsa
Cześć,
Jestem nowy zarówno w nauczaniu, jak i Idoceo (podwójne uderzenie!). Obsługuję plan lekcji z dwutygodniowym schematem (WK1 potem WK2 iz powrotem do WK1 itd.) i mam wygenerowany planer na bieżący rok akademicki z planami lekcji przypisanymi do moich zajęć (wykonany za pomocą dzienniczka). Zapomniałem dodać w naszych świętach Halloween (28 października do 1 listopada); Dodałem te święta w dniu dzisiejszym, myśląc, że przesuną cały kalendarz o tydzień do przodu, ale właśnie nadpisali ten tydzień bez zmian gdzie indziej.
Idealnie chciałbym mieć możliwość przesunięcia/podbicia całego kalendarza do przodu o jeden tydzień, aby mój harmonogram Idoceo ponownie pokrywał się z dwutygodniowym schematem szkół.

Czy to możliwe?
Każda pomoc jest bardzo mile widziana!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 6 miesięcy temu #8352 by Boba Huskinsa
Odpowiedzi udzielił Boba Huskinsa na temat Zapomniałem dodać wakacje w i teraz 2-tygodniowy cykl jest błędny
Skończyło się na tym, że wyeksportowałem dane z dziennika dla każdej klasy i skopiowałem układy nowego tygodnia z powrotem do harmonogramu. W ten sposób zauważyłem również, że przegapiłem kolejne święto, które spowodowałoby ten sam problem w marcu 2020 r. – uwaga dla siebie: bądź bardziej ostrożny i zrób to dobrze za pierwszym razem!

Przeczytaj inny post niżej i zauważyłem, że to, czego szukam jako rozwiązania, nie jest częścią obecnego oprogramowania Idoceo.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.