Kwestia kalendarza

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8090 by Kerryjt
Kwestia kalendarza został stworzony przez Kerryjt
Cześć chłopaki, mam nadzieję, że pomożecie.

Mam wszystko skonfigurowane dla mojego kalendarza i widzę mój okres ustawiony w Kalendarzu (Przed szkołą, Okres 1, Przerwa, Okres 2, Okres 3, Obiad, Okres 4), ale w skonfigurowanym okresie Planowania mam również kolejny blok o nazwie „Po szkole”. Pojawia się również na mojej osi czasu jako 3:20 - 5:00. Nie pojawia się w moim kalendarzu i muszę dodać do niego spotkania. Jak mogę wymusić jego pojawienie się? Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana. :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8091 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kwestia kalendarza
Witaj Kerryjt,
Z widoku terminarza (ekran główny > terminarz na górnym pasku) > Trzy kropki w prawym górnym rogu > Okresy pokazane w terminarzu.
Po prostu zwiększ tę liczbę, a prawdopodobnie zobaczysz brakujący blok AfterSchool.
Następujący użytkownicy podziękowali: Kerryjt

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8092 by Kerryjt
Odpowiedzi udzielił Kerryjt na temat Kwestia kalendarza
Cześć Bert,

Dziękuję za odpowiedź. Niestety to nie rozwiązuje problemu. Z jakiegoś powodu mogę zwiększyć go do maksymalnie 20 okresów dziennie, widzieć co drugi blok, włączać i wyłączać je (ukryj przed widokiem), a ósmy okres (po szkole) nie pojawia się w kalendarzu. Pojawia się w widokach Planner i Harmonogram, ale nie w Kalendarzu. Jakieś inne sugestie?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8093 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kwestia kalendarza
Czy możesz wysłać mi kilka zrzutów ekranu? Jeśli odwołujesz się do kalendarza iOS, Twój harmonogram i terminarz nie pojawią się tam. Dane pozostają w iDoceo

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8097 by Kerryjt
Odpowiedzi udzielił Kerryjt na temat Kwestia kalendarza
Cześć Bert,

Nie, nie kalendarz iOS. Kalendarz w iDoceo.

Mam nadzieję, że te zrzuty ekranu wyjaśnią problem. Jak powiedziałem, mogę sprawić, by w widoku kalendarza pojawił się dowolny inny okres, ale nie mogę sprawić, by 8. okres (oznaczony Po szkole) pojawił się dla mnie. To powiedziawszy, teraz wydaje się, że pojawia się w Planerze i Harmonogramie po ręcznym skopiowaniu i wklejeniu w moim imieniu.




Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8101 by Kerryjt
Odpowiedzi udzielił Kerryjt na temat Kwestia kalendarza
A ten z tą samą datą, żeby pokazać, że nie pojawia się w żadnej dacie.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8102 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kwestia kalendarza
Dzięki za zrzuty ekranu.
Oba ekrany powinny pokazywać dokładnie te same informacje, źródło jest dokładnie takie samo.
Czy mógłbyś otworzyć widok kalendarza, dotknąć 30 maja i wybrać pozornie pusty wiersz po muzyce z 5 roku, aby potwierdzić, że nic tam nie ma?
Jeśli masz szansę, wyślij mi zrzut ekranu z głównego ekranu iDoceo > Ustawienia > opcja Planner, aby zobaczyć, czy niektóre okresy są ukryte

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8103 by Kerryjt
Odpowiedzi udzielił Kerryjt na temat Kwestia kalendarza
Cześć Bert,

Zrzut ekranu bezpośrednio nad Twoją odpowiedzią pokazuje dokładnie to, o co prosiłeś. 30 maja i pokazuje puste miejsce po klasie 5.

Załączę go tutaj ponownie, abyś mógł go zobaczyć.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8104 by Kerryjt
Odpowiedzi udzielił Kerryjt na temat Kwestia kalendarza
To jest zrzut ekranu widoku planisty, o który prosiłeś. Widać, że okres „Po szkole” jest tutaj widoczny, ale w ogóle nie pojawia się w Kalendarzu, w żadnym dniu.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 11 miesięcy temu #8106 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kwestia kalendarza
Zwiększ tę opcję „Okresy widoczne w terminarzu” do 10 i ponownie wypróbuj widok kalendarza.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.