wiele harmonogramów i referencyjnych ram czasowych

Więcej
Rok 5 5 miesięcy temu #7852 by Stewart
wiele harmonogramów i referencyjnych ram czasowych został stworzony przez Stewart
Cześć. Uwielbiam harmonogram i połączony planer, znacznie ułatwia planowanie. Wybrałem moje referencyjne osie czasu, aby odpowiadały godzinom dzwonków, co pomaga mi w zarządzaniu czasem. Zastanawiam się jednak, czy byłoby możliwe przełączanie między wieloma harmonogramami (tak jak w przypadku planów miejsc w tej aplikacji).

Bardzo przydałaby się możliwość załadowania/wprowadzenia planu lekcji/harmonogramu mojego dyrektora, aby w razie potrzeby wiedzieć dokładnie, gdzie wysłać dziecko bez uprzedniego logowania się do systemu szkolnego. Podobnie przydałby się osobny harmonogram zajęć pozalekcyjnych (tj. harmonogram pracy i harmonogram osobisty). Uwielbiam to, jak możesz dostosować nazwy okresów i przydałby się również planer poświęcony przed szkołą (ranki), popołudnia, wieczory i noce.

Wiem, że mogę dodać do harmonogramu osobiste zobowiązania i/lub zaplanowane sesje planowania. Zauważam również, że oprogramowanie pamięta, jak bardzo powiększyłem, więc mogę umieścić wszystkie referencyjne osie czasu, które mi się podobają, a następnie mogę wybrać żądany rozmiar i po prostu przewinąć w górę lub w dół przez cały dzień. Jednak po kliknięciu karty harmonogramu przewija się z powrotem do początku dnia. Idealnie, chcę, aby tylko dzień szkolny był widoczny (9:00 - 3:28), kiedy otwieram harmonogram, ale z opcją przewijania w górę (przed szkołą) lub w dół (po szkole). Jako obejście dodałem wszystko, co chcę dodać w zakresie zobowiązań, ale wybrałem, aby widoczne były tylko godziny między 9:3 a 28:XNUMX. Oczywiście, aby zobaczyć wszystko inne, co dodałem do kalendarza, po prostu przechodzę do ustawień i dodaję referencyjną oś czasu wczesnym rankiem i referencyjną oś czasu późną nocą. (oczywiście z wyjątkiem „wydarzeń”, ponieważ są one zawsze widoczne, co jest bardzo przydatne).

ps Dopiero niedawno pobrałem tę aplikację, ale jestem zachwycony jej szczegółowością i intuicyjnością. To fenomenalne, jak wiele czasu poświęcono tej aplikacji, a samouczki i „instrukcja” są bardzo przydatne. Gratulujemy zaprojektowania tak niesamowitej aplikacji!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 5 5 miesięcy temu #7853 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat wiele harmonogramów i referencyjnych ram czasowych
Dzięki za opinię Stewart,
To jest coś, co rozważamy, ale jest to dość skomplikowany dodatek i chcielibyśmy, aby konfiguracja harmonogramu była jak najprostsza. Niektórzy użytkownicy mają problemy z początkową konfiguracją i staramy się usprawnić ten proces.
Nadal jednak o tym myślimy, jeśli przegapisz coś jeszcze, nie wahaj się opublikować.

Pozdrowienia,

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.