Sekwencja 2 tygodni po połowie semestru

Więcej
Rok 7 8 miesięcy temu #6451 by AndyPaul
Mam ten program od kilku lat i zawsze ręcznie kopiuję moje 2 tygodnie, pomyślałem, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się, dlaczego program nie robi tego, czego oczekuję.

Oto problem.

1. Rok ustawiłem na wakacje, czasem są 2 tygodnie, czasem 1.

2. Ułożyłem swój plan zajęć na pierwsze 2 tygodnie.

3. Powielam ten 2-tygodniowy cykl i proszę o wklejenie go do reszty roku.

4. Gdy dojdzie do 1-tygodniowej przerwy, wszystko traci synchronizację.

Wydawałoby się, że chociaż ustawiłem daty jako wakacje, nadal będzie zapisywał tydzień, nie widzę tego, ponieważ jest ustawiony jako święto. Oto mój przykład:

21 października zrywamy na tydzień, właśnie zakończyliśmy tydzień 1, więc kiedy wrócimy 31 października, powinien to być tydzień 2, ale nie jest, wracamy do tygodnia 1.

Na pewno czegoś mi tu brakuje, dlaczego miałby pomyśleć, że po tygodniowym urlopie znowu wrócimy na start. W przypadku 2-tygodniowej przerwy, takiej jak przerwa wielkanocna itp., wszystko jest w porządku, ponieważ cykl 2-tygodniowy jest włączony w przerwę.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 8 miesięcy temu #6452 by bert
Cześć Andy,
Musisz zrobić tę kopię dopiero po połowie semestru z nową sekwencją. Święta w żaden sposób nie zmieniają oryginalnej kolejności.
W widoku harmonogramu, przy widocznym Tygodniu 1, dotknij opcji Skopiuj.
Upewnij się, że data „Od” zaczyna się po połowie semestru i makaron

Przed wykonaniem którejkolwiek z tych czynności w kalendarzu zaleca się wykonanie szybkiej kopii zapasowej.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 8 miesięcy temu #6453 by AndyPaul
Odpowiedzi udzielił AndyPaul na temat Planner traci synchronizację na tydzień w połowie semestru
Cześć Bert,

Dzięki za odpowiedź ale już to robię, pytam czy nie można wziąć pierwszego 2-tygodniowego cyklu i potem kopiować go przez cały rok z uwzględnieniem wakacji. Cykl nie zmienia się przez cały rok, więc powinien być w stanie powtórzyć pierwsze 2 tygodnie aż do lipca następnego roku.

Czytam w zasadzie, że można powielić cykl tylko dla każdego półrocza, a nie całego roku za jednym razem.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 8 miesięcy temu - Rok 7 8 miesięcy temu #6454 by bert
Kryteria harmonogramu tygodnia A/B nie są wszędzie takie same.
iDoceo nie robi założeń i kopiuje sekwencję A/B w ramach dat skonfigurowanych w Od/Do, nic więcej.
Zmiana daty połowy semestru i ponowne dotknięcie Wklej nie jest „jednorazowe”, ale nie jest też takie trudne!
Ostatnio zmieniany: 7 lata 8 miesiąc temu przez bert. Powód: literówka

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 8 miesięcy temu - Rok 7 8 miesięcy temu #6455 by AndyPaul
Odpowiedzi udzielił AndyPaul na temat Planner traci synchronizację na tydzień w połowie semestru
Uczyłem w 5 szkołach w mojej 30-letniej karierze i każda kontynuowała tam, gdzie przerwała po przerwie, więc z tego, co widzę, większość ludzi skorzystałaby z dostępności tej opcji.

Idoceo właśnie zniknęło i straciło gwiazdkę za moją opinię :(
Ostatnio zmieniany: 7 lata 8 miesiąc temu przez AndyPaul.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 7 miesięcy temu #6531 by Tj007
Tutaj zgadzam się z Andym. To tylko mała opcja, która zmieni świat. Zaoszczędzony czas przez nauczycieli oznacza, że ​​mają więcej czasu na pozytywną informację zwrotną!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.