Szablony planów lekcji

Więcej
Rok 7 7 miesięcy temu #6410 by Jimmothy87
Szablony planów lekcji został stworzony przez Jimmothy87
Hi

Zapytałem około rok temu i powiedziano mi, że jest to na liście rzeczy do zrobienia, po prostu zastanawiam się, czy jest jeszcze jakaś aktualizacja:


Czy jest jakiś sposób, żeby oprócz każdorazowego wklejania kopiuj-wklej, ustawić sekcję plannera z szablonem predykcyjnym w standardzie, np. z nagłówkami typu „Cele”, „Starter”, „zajęcia”, „praca domowa”, „zróżnicowanie” itp., czy też jesteśmy związani tylko ze stylem pustego pola tekstowego? Jeśli nie, czy może być w przyszłości?


Ostatnio miałem też problem z moim iPadem, zresetowałem go, a potem zdałem sobie sprawę, że kopia zapasowa musi być wykonana ręcznie, a nie automatycznie zgodnie z harmonogramem. Tworzę kopie zapasowe na moim Dysku Google - czy można skonfigurować te kopie zapasowe tak, aby odbywały się automatycznie według harmonogramu, np. w każdy piątek po południu?

Nadal kocham tę aplikację i mam nadzieję, że w tym roku przedstawię ją współpracownikom!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 7 miesięcy temu #6411 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Szablony planów lekcji
Cześć Jimmothy, nie ma jeszcze żadnych aktualizacji, ale oba problemy powinny zostać rozwiązane w następnej wersji. Już nad tym pracujemy
pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 7 miesiące temu #10627 by Zackambridge’a
Odpowiedzi udzielił Zackambridge’a na temat Szablony planów lekcji
No hej. Czy to ma jakieś aktualizacje? :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
1 rok 7 miesiące temu #10628 by Zackambridge’a
Odpowiedzi udzielił Zackambridge’a na temat Szablony planów lekcji
No hej. Jakieś aktualizacje dotyczące tej funkcji? :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.