Nie ma dwóch takich samych dni tygodnia

Więcej
Rok 7 9 miesięcy temu #6406 by PaniMattoon
Nie ma dwóch takich samych dni tygodnia został stworzony przez PaniMattoon
Cześć,
Jestem bardzo zdezorientowany, jak wprowadzić swój harmonogram.
Na niektórych zajęciach spotykam się z każdą grupą dwa razy w tygodniu, raz rano i raz po południu.
Niektóre z tych dzieci są zarówno w grupie AM, jak i PM. Niektórzy są tylko w jednym lub drugim.

W przypadku innych zajęć widuję się z nimi tylko raz w tygodniu.

Mój tydzień może wyglądać tak, jak na poniższej liście (nie otrzymałem jeszcze planu na rok 16-17), więc jak możesz sobie wyobrazić, bardzo chciałbym skorzystać z mojego planu iDoceo, aby zapamiętać, kiedy zaczyna się i kończy każda lekcja , bo każdy dzień jest inny. Chodzę do głównych klas uczniów, od drzwi do drzwi.
Wtorek:
Pani Smith, klasa am-PK 8:40-9:10
Pan Jones poziom 1 klasa 9:20-10:10
Pan Jones poziom 2 klasa 10:15-11:05
(co cztery lekcje mogę widywać się z uczniami pana Jonesa na raz od 9:20 do 10:15)
czasami dyżur w przerwie 11:55-12:25
czasem dyżur obiadowy, o innej porze tba
Zajęcia Pani Marka 1:05-1:50
Lekcja Pana Przykładu 1:55-2:40

Środa:
Pani Yellow's am-PK klasa 8:30-9:00
Zajęcia pana Reda 9:00-9:30
Zajęcia pani Blue 9:45-10:25
Zajęcia pani Smith po południu-PK: 12:35-1:05
Lekcje PK pani Yellow: 1:20-1:50
Gimnazjum: 1:55-2:55

Czwartek:
Zgromadzenie szkolne: 8:45 – nieznane
Zajęcia pani Purple 9:05-9:35 (jeśli zbiórka nie trwa długo)
Zajęcia pana Teala 9:40-10:10

...Itp.

Chciałbym częściej korzystać z możliwości planowania iDoceo, ale nie mogę ominąć zamieszania w harmonogramie. Z góry dziękuje za twoją pomoc.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 9 miesięcy temu #6407 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Nie ma dwóch takich samych dni tygodnia
Witam PaniMattoon,
iDoceo pozwoli ci stworzyć dowolną sekwencję dni i tygodni z jego klasami, ale jeśli te sekwencje nigdy się nie powtórzą, nie będziesz mógł skonfigurować tego automatycznie za pomocą iDoceo.
Szczegółowe informacje na temat konfigurowania prostych tygodni znajdziesz tutaj
www.idoceo.net/index.php/en/planning-art...tydzień-w-kalendarzu
Można to zrobić z widoku kalendarza lub bezpośrednio z harmonogramu. Powinieneś skupić się na konfigurowaniu tych zajęć, które są zgodne ze wzorcem dnia/tygodnia/cyklu, a następnie dodać ręcznie te zajęcia, które tego nie robią. Jeśli nadal nie możesz tego rozwiązać i nie odpowiada to Twoim potrzebom, możesz poprosić o zwrot pieniędzy tutaj w Apple
Następujący użytkownicy podziękowali: PaniMattoon

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 9 miesięcy temu #6409 by PaniMattoon
Odpowiedzi udzielił PaniMattoon na temat Nie ma dwóch takich samych dni tygodnia
Dziękuję, Bert. Użyłem adresu URL, który zamieściłeś, i kogoś do pomocy, i udało mi się wprowadzić niektóre zajęcia do mojego planu lekcji za pośrednictwem obszaru kalendarza.

Teoretycznie każdy poniedziałek powinien być taki sam jak następny poniedziałek i tak dalej. Ale miałem pewne zamieszanie co do tego, co wpisać jako „okres”, ponieważ nie ma przewidywalnych okresów z dnia na dzień. Ostatecznie rozwiązałem ten problem, tworząc 16 okresów, po jednym dla każdego rodzaju zajęć, obowiązków i regularnych spotkań, z którymi spotykam się w normalnym tygodniu. Nie ukończyłem wprowadzania wszystkich informacji, ale udało mi się przejść trochę dalej w tym procesie niż wcześniej. Doceniam twoją pomoc!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.