Kopiowanie cyklu 2-tygodniowego nie pomija świąt

Więcej
Rok 7 9 miesięcy temu #6392 by AndyPaul
Kopiowanie cyklu 2-tygodniowego nie pomija świąt został stworzony przez AndyPaul
Mam 2-tygodniowy harmonogram i chcę ustawić rok. Mam zrobione pierwsze 2 tygodnie, kopiuję je co 2 tygodnie, a następnie wklejam przez rok. Problem polega na tym, że moje wakacje wydają się być ignorowane. Na przykład pierwsze 6 tygodni jest w porządku, tydzień 1, potem tydzień 2 x 3, potem jest tydzień w połowie semestru, więc można się spodziewać, że będzie to kontynuowane w tygodniu 1, ale stawia tydzień 2. Wydaje się, że tydzień 1 był wpisany w czas świąteczny, ale nie można go zobaczyć, ponieważ jest zasłonięty. Co ja robię źle? Mam ten program od ponad 2 lat i każdego roku wkładam każdy tydzień indywidualnie. Przekonałem departament, aby kupił tę aplikację dla wszystkich 6 nauczycieli i będę pomagał wszystkim skonfigurować się w tym dniu, co nie pójdzie dobrze, jeśli będę musiał każdego tygodnia wprowadzać dane ręcznie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 9 miesięcy temu #6394 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kopiowanie cyklu 2-tygodniowego nie pomija świąt
Cześć Andy,
Jeśli sekwencja tygodni zostanie zmieniona w połowie semestru (lub w następnym semestrze), wystarczy wkleić ponownie z różnymi datami rozpoczęcia/zakończenia, aby dopasować nową sekwencję. Nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania każdego tygodnia.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.