Komórki pasujące do zawartości

Więcej
Rok 7 10 miesięcy temu #6334 by pióra
Komórki pasujące do zawartości został stworzony przez pióra
Hi
Dopiero zaczynam używać Idoceo i bardzo mi się to podoba. Czy istnieje sposób, aby moje wiersze w terminarzu w ciągu tygodnia pasowały do ​​​​zawartości komórki z najdłuższym tekstem w tym wierszu - obecnie wszystkie moje komórki mają ten sam rozmiar, co moja najdłuższa komórka we wszystkich wierszach, więc mam ogromny rząd na lunch i przerwę. Jeśli dostosuję rozmiar jednej komórki - zmieni to wszystkie komórki na ten rozmiar. Mam nadzieję, że to ma sens?
Namaste

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 10 miesięcy temu #6335 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Komórki pasujące do zawartości
Cześć Fethers,
Obawiam się, że jeszcze nie da się tego zrobić, ale może ukrycie rzędów na lunch i przerwę pomoże.
Będąc w terminarzu, stuknij w przycisk z trzema kropkami (prawy górny róg) > Okresy pokazane w terminarzu > Ikona oka obok przerwy i obiadu

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 8 miesięcy temu #6460 by Mama2LilMan
Odpowiedzi udzielił Mama2LilMan na temat Komórki pasujące do zawartości
Ach! To rozwiązuje mój problem z drukowaniem planera. Mam tylko 3 okresy dziennie, ale planista nie drukował, więc mogłem zobaczyć wszystko zapisane w każdej komórce (raczej mija się to z celem drukowania). Wyświetlanie tylko tych okresów, których potrzebuję, pozwoliło zobaczyć i wydrukować wszystko w każdej komórce. :) Dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.