Zakładka Oś czasu - brak zaplanowanych zajęć-

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6138 by Brettm
Karta Oś czasu pokazująca błąd został stworzony przez Brettm
Na bocznej karcie Oś czasu w obszarze Dziennik mam błąd:

"Brak okresów skonfigurowanych w kalendarzu dla tych dat 2 - 2015. Wybierz inną datę"

W Opcjach w Planerze mam ustawionych 5 okresów i wykorzystałem je do stworzenia mojego tygodniowego harmonogramu. To przeszło do Plannera, a następnie do Diary Planner, gdzie planuję swoje lekcje.

Ale nic nie jest wyświetlane na osi czasu... Jakieś pomysły?

Dziękuję
Brett

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6139 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Karta Oś czasu pokazująca błąd
Witaj Brett,
Jeśli oś czasu nie może znaleźć okresu, dzieje się tak dlatego, że w rzeczywistości nie jest skonfigurowana dla tych dat.

Jako prosty test:
- Otwórz swój harmonogram, poszukaj daty, w której najwyraźniej zaplanowane są te zajęcia
- Stuknij i przytrzymaj > Edytuj, a zobaczysz tutaj, że pole „Klasa” jest puste lub należy do innej klasy, a nie tej, której potrzebujesz (może to zeszłoroczna?)
Następujący użytkownicy podziękowali: Brettm

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6140 by Brettm
Odpowiedzi udzielił Brettm na temat Karta Oś czasu pokazująca błąd
ok Bert,

To jest ta... ja nie miałam przydzielonej klasy bo jestem nauczycielem w Szkole Podstawowej i jak mam przydzieloną klasę to każda godzina jest tego samego koloru co ta klasa. Chciałem mieć różne kolory dla każdego przedmiotu, którego uczę, więc mam planer wizualny, który pokazuję moim „wizualnym” dzieciom.

Ponieważ nie mam klasy, iDoceo używa pola „Lokalizacja” - co pozwala mi ustawić „Matematyka” na czerwony, „Jednostka zintegrowana” na niebieski i tak dalej.

W takim razie dwie myśli:
1. Warto zaznaczyć w podręczniku, że oś czasu NIE będzie wyświetlana bez przypisania „Klasy” w harmonogramie (a może po prostu ją przegapiłem!)

2. Kiedy pojawi się następna wersja - czy możesz dodać opcję dostosowania kolorów według przedmiotu dla Nauczycieli Organizacji Podstawowej, którzy uczą wielu przedmiotów!? (Prosimy prosimy!)

Dziękuję jak zawsze za wspaniałe wsparcie.

Jakieś wskazówki dotyczące ram czasowych następnej wersji? i co to może zawierać?!?

Pozdrowienia,
Brett

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.