Problem z harmonogramem/planistą

Więcej
Rok 8 5 miesięcy temu #5995 by Hansen
Problem z harmonogramem/planistą został stworzony przez Hansen
Cześć,

Po prostu mam trochę problemów zarówno w trybie kompaktowym, jak i pełnym z aplikacją z jakiegoś powodu, która nie pozwala mi zobaczyć po 1:XNUMX w moim harmonogramie.

Na przykład zaimportowałem swój harmonogram do terminarza i wszystko było dobrze, dopóki nie opuściłem aplikacji na mniej więcej godzinę, wróciłem, aby zaplanować więcej, a teraz nie pozwala mi zobaczyć lekcji matematyki o 1:XNUMX.
Nie pozwala mi też oddalić.
Tak bardzo kocham tę aplikację, ale nie wiem, dlaczego to robi :(

Pomóżcie proszę :)
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 5 miesięcy temu #5996 by Hansen
Odpowiedzi udzielił Hansen na temat Problem z harmonogramem/planistą
Ok, więc wymyśliłem tę część, zwiększając liczbę okresów, które można wyświetlić, ale teraz zauważyłem, że wszystkie są pomieszane ... Na przykład wszystkie „okresy” obiadowe powinny być wszystkie w jednym rzędzie, ponieważ zawsze jest na w tym samym czasie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 5 miesięcy temu #5997 by Hansen
Odpowiedzi udzielił Hansen na temat Problem z harmonogramem/planistą
Nieważne... Naprawiłem to

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 5 miesięcy temu #5998 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Problem z harmonogramem/planistą
Witaj Hansen,
Wiem, że to naprawiłeś i prawdopodobnie już to rozgryzłeś, ale na wszelki wypadek… pozwól, że zwrócę uwagę na kilka rzeczy, które mogą pomóc:

- Harmonogram będzie uwzględniał tylko godziny rozpoczęcia/zakończenia każdego bloku czasowego (okres nie wpłynie na jego pozycję na ekranie)

- Osie czasu w harmonogramie odpowiadają za liczbę bloków czasowych, które widzisz na ekranie. Stuknij w przycisk z trzema kropkami (prawy górny róg), aby dodać co najmniej oś czasu od ostatniej lekcji.

- Z drugiej strony planista bierze pod uwagę tylko okres przypisany do każdego bloku czasowego (czasy rozpoczęcia/zakończenia nie będą miały wpływu na wiersz, w którym jest pokazany). Numer okresu jest równy wierszowi w terminarzu.
Jeśli dotkniesz przycisku z trzema kropkami (prawy górny róg), będziesz mógł zmienić nazwę tych okresów lub ukryć niektóre z nich.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.