Poniedziałkowe zajęcia nie pojawiają się w aplikacji Planner

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5743 by CAReynolds
Cześć, używam iDoceo 4 i próbuję skonfigurować moją noworoczną konfigurację. Skonfigurowałem swój harmonogram i skopiowałem go. Wszystkie moje dni zajęć zostały powtórzone, z wyjątkiem poniedziałku, który pokazuje cały dzień jako kolor szary. Zastanawiam się, czy to mogła być usterka, ponieważ kolejne 2 poniedziałki to święta. Pierwszy poniedziałek (w tym tygodniu, w którym skonfigurowałam grafik) to wszystkie moje zajęcia. Następnie następne dwa tygodnie mają poniedziałkowe święta, ale poniedziałek następujący po święcie (21 września) i wszystkie kolejne poniedziałki są wyszarzone i żadne z moich poniedziałkowych zajęć nie pojawiają się. Możesz pomóc? :(

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5744 by bert
Witaj CAReynolds,
Prawdopodobnie zdefiniowałeś nowy kalendarz rozpoczynający się 1 września i kończący 31 sierpnia (w ten poniedziałek).
W widoku kalendarza dotknij Wybierz kalendarz, edytuj bieżący i upewnij się, że uwzględniono 31.
Będziesz wtedy mógł skopiować i zreplikować tydzień, który właśnie skonfigurowałeś.

Jeśli nadal nie możesz tego rozwiązać, daj mi znać

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 7 miesięcy temu #5745 by CAReynolds
Odpowiedzi udzielił CAReynolds na temat Poniedziałkowe zajęcia nie pojawiają się w aplikacji Planner
To naprawiło! Dzięki wielkie!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.