Planista i okresy

Więcej
Rok 9 2 miesięcy temu #5374 by Scvales
Planer i okresy doprowadzają mnie do szału! został stworzony przez Scvales
Mój harmonogram jest zaplanowany, z godziną rejestracji, 2 godzinami, przerwą, 1 godziną, porą obiadową, 2 godzinami. Kiedy dodaję notatkę w dzienniku zajęć, planista nazywa je niewłaściwymi imionami. Wydaje się, że nie ma znaczenia, ile mam aktywnych okresów ani jak się nazywają... Mój ostatni okres w ciągu dnia nazywa się okresem 1?!

Uwielbiam tę aplikację, ale nie mogę wymyślić, jak korzystać z obu trybów pracy razem. Mogę dostarczyć zdjęcia, jeśli nie rozumiesz, co się dzieje? Dzięki, jeśli możesz pomóc!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 2 miesięcy temu #5375 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Planer i okresy doprowadzają mnie do szału!
Witaj Scvales,
Okres jest przypisywany podczas konfigurowania harmonogramu.
Jeśli otworzysz określony tydzień, dotknij i przytrzymaj zajęcia > Edytuj . Zobaczysz ten, który skonfigurowałeś.
Harmonogram uwzględni czas rozpoczęcia/zakończenia wszystkich Twoich zajęć, ale nie przypisany mu okres, a planista uwzględni okres, ale nie jego czas rozpoczęcia/zakończenia. Domyślam się, że wokół tego jest zamieszanie.
Kolejność Twoich okresów pokazana w terminarzu będzie zawsze taka sama, bez względu na to, jak skonfigurujesz godziny rozpoczęcia/zakończenia. Rzeczywista kolejność jest pokazana w Ustawieniach / Planerze. Domyślnie przechodzi od Okresu 1 do 20, ale domyślam się, że zmieniłeś nazwy na coś bardziej znaczącego.
Jeśli nadal nie możesz tego rozwiązać, daj mi znać.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 2 miesięcy temu #5377 by Scvales
Odpowiedzi udzielił Scvales na temat Planer i okresy doprowadzają mnie do szału!
Dzięki, jakoś załatwione. Wow, to wydaje się być najdziwniejszą rzeczą! Skonfigurowałem plan lekcji w łatwym trybie pracy i nie daje to żadnej opcji. Teraz, kiedy przechodzę do innego trybu pracy i edytuję je, czasami po prostu usuwam losowe okresy z mojego planu lekcji. To jest bardzo irytujące! Myślałem, że posortowałem to przy użyciu powyższej metody, ale kiedy przełączysz się z powrotem, domyślnie wracają ...

Dziękuję za próbę pomocy

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 2 miesięcy temu #5378 by Scvales
Odpowiedzi udzielił Scvales na temat Planer i okresy doprowadzają mnie do szału!
Tak, to po prostu nie działa... Próbowałem wiele razy i kiedy zmieniam nazwę kropki, naciskam Zapisz i usuwa kropkę poniżej. Dlaczego nie możesz po prostu nazwać okresów w trybie prostym?!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 2 miesięcy temu - Rok 9 2 miesięcy temu #5379 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Planer i okresy doprowadzają mnie do szału!
Nie możesz zmieniać trybu z „kompaktowego” na „pełnowymiarowy”, ponieważ są to zupełnie różne systemy, nie jestem pewien, czy o to ci chodzi.

Jeśli potrzebujesz planera, musisz pozostać w trybie pełnowymiarowym.
Z drugiej strony, jeśli przypiszesz ten sam okres dwóm różnym klasom, jedna zastąpi drugą. Na zajęciach można mieć tylko jedną lekcję
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 2 miesięcy temu #5380 by Scvales
Odpowiedzi udzielił Scvales na temat Planer i okresy doprowadzają mnie do szału!
Nie wiedziałem, że nie można ciągle się zmieniać! Dowiedziałem się też o okresie wymiany. Dzięki jeszcze raz. Myślę, że na razie zachowam to w trybie prostym!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.