Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5281 by Cbaxtera2088
Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku został stworzony przez Cbaxtera2088
Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego mój kalendarz/planner właśnie kończy się pod koniec 2014 roku?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5282 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku
Ponieważ masz to skonfigurowane w ten sposób.

W widoku kalendarza dotknij Wybierz kalendarz. Zobaczysz tutaj listę skonfigurowanych kalendarzy.
Stuknij w mały niebieski przycisk obok 2014 roku i edytuj datę końcową, aby uwzględnić rok 2015

Pozdrowienia,

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5283 by Cbaxtera2088
Odpowiedzi udzielił Cbaxtera2088 na temat Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Mam 2 kalendarze połączone z idoceo, a 1 kończy się w sierpniu 2015 r., a drugi w 2021 r., więc to nie wydaje się być problemem.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5284 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku
Masz tutaj dwa problemy:

- Podstawowy kalendarz jest wyjątkowy. Jeśli masz dwa nakładające się kalendarze, wpłyną one na te same dane, a jeden nadpisze drugi.

- Kalendarz ma na celu zdefiniowanie terminu szkolnego, aby iDoceo wiedziało, gdzie się zaczyna i kończy. Zdefiniowanie jednego kalendarza z więcej niż 8 lat nie pomoże. Powinieneś zmienić jeden z nich na 2013/2014, a drugi na 2014/2015

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5285 by Cbaxtera2088
Odpowiedzi udzielił Cbaxtera2088 na temat Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku
Nie jestem pewien, czy śledzę, ale właśnie poprawiłem daty końcowe o miesiąc i wydaje się, że problem został rozwiązany. (choć nadal się pokrywają)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5286 by Cbaxtera2088
Odpowiedzi udzielił Cbaxtera2088 na temat Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku
Ach, myślę, że teraz rozumiem. Ustawiłem to już dawno temu! Myślałem, że kalendarze u góry są połączone z moimi połączonymi kalendarzami, które wyświetlam w moim terminarzu. Teraz zdaję sobie sprawę, że odnoszą się tylko do kalendarza idoceo! Usunę jeden.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5287 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kalendarz kończy się z końcem 2014 roku
Myślę, że już to wiesz, ale ponieważ niektórzy użytkownicy utknęli na tym ... przesuń palcem od prawej do lewej w kalendarzu, który chcesz usunąć
Następujący użytkownicy podziękowali: Cbaxtera2088

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.