Zmiana rozkładu jazdy w ciągu roku

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu - Rok 9 5 miesięcy temu #5186 by Emilie
Zmiana rozkładu jazdy w ciągu roku został stworzony przez Emilie
Witaj!

W styczniu nastąpią pewne zmiany w moim planie lekcji, a niektóre lekcje (mimo że to te same zajęcia) zostaną przesunięte. Część sesji już wypełniłem i wolałbym ich nie stracić. Czy istnieje sposób na zachowanie treści tych lekcji, gdy je przetasuję?

Dziękuję Ci

Emilie
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc temu przez Emilie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 5 miesięcy temu #5196 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zmiana rozkładu jazdy w ciągu roku
Witaj Emilio,
Możesz zmodyfikować kalendarz, aby odzwierciedlał te zmiany od stycznia, zachowując nienaruszone poprzednie daty (i jego zawartość).

W widoku kalendarza wybierz pierwszy tydzień stycznia, a kopia automatyczna będzie miała wpływ tylko na te daty.

Jeśli masz na myśli, że już w styczniu dodałeś lekcje lub pliki, daj mi znać. Proces jest nieco trudniejszy...

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 6 miesięcy temu #7180 by net
Odpowiedzi udzielił net na temat Zmiana rozkładu jazdy w ciągu roku
Cześć,
Pomyślałem, że powinienem dodać do tego pytania, ponieważ mam dokładnie ten problem. Po połowie semestru nastąpi kilka zmian w moim planie zajęć, a ja już uzupełniłem szczegóły lekcji i plan (oraz załączone materiały) na cały rok akademicki. (Na przykład mam zajęcia osiem razy w tygodniu, ale jedna z ich lekcji zmieniła godzinę i dzień). Czy jest jakiś sposób, abym mógł zmienić czas przeniesionych zajęć, zachowując nienaruszone informacje?
Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 5 miesięcy temu #7212 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zmiana rozkładu jazdy w ciągu roku
Witaj neet,
Można to zrobić w aktualnej wersji, ale wymaga to kilku bardzo długich kroków. Postaramy się to poprawić w naszej następnej dużej aktualizacji

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 6 5 miesięcy temu #7215 by net
Odpowiedzi udzielił net na temat Zmiana rozkładu jazdy w ciągu roku
Dzięki, znalazłem sposób, aby to zrobić, tworząc fikcyjną klasę, kopiując do niej zasoby, zmieniając harmonogram, a następnie kopiując zasoby z powrotem. Nie trwało to zbyt długo na szczęście!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.