harmonogram przeprowadzek

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5151 by Megella
harmonogram przeprowadzek został stworzony przez Megella
Użyłem idoceo w zeszłym roku (uwielbiam to). Zaimportowałem moje plany z zeszłego roku i skonfigurowałem do tego kalendarz itp. I używam od 8 tygodni. Mieliśmy 1 tydzień pół semestru po 2-tygodniowym rotacyjnym planie zajęć. Właśnie zauważyłem, że harmonogram, który ustawiłem, nie pomijał wakacji, ale zamiast tego usuwał tydzień świąteczny (musiałem go źle ustawić) Problem: Mam teraz nieprawidłowy cykl. Powinienem zacząć od tygodnia A, ale teraz zaczynam od tygodnia B. Problem: Mam już zaplanowaną pracę itp. i nie chcę stracić tego z mojego planisty.

Jak łatwo przesunąć cały kalendarz o 1 tydzień do przodu, aby wszystkie lekcje odbywały się we właściwej kolejności (później mogę podbić zawartość).

Czy to właśnie powinienem robić?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5152 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat harmonogram przeprowadzek
Witaj Megella,
Na wszelki wypadek powinieneś najpierw wykonać szybką kopię zapasową z linijki ekranu głównego.
Kalendarz można przesunąć do przodu, tutaj kroki:
- Stuknij w Kalendarz (na linijce)
- Stuknij i przytrzymaj konkretną datę, którą chcesz przesunąć do przodu.
- Powtarzaj, aż cykle będą w porządku.

Główny problem z podbijaniem tych dni w kalendarzu polega na tym, że zaplanowane prace - jeśli takie istnieją - nie przesuną się do przodu, pozostaną w pierwotnych terminach.
Jeśli tak jest w Twoim przypadku i jeśli nie masz żadnych niedogodności, wyślij mi ostatnią kopię zapasową z konkretnymi datami, które chcesz przenieść do przodu, a ja zobaczę, czy możemy to zrobić po naszej stronie.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.