Harmonogram zniknął!

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5028 by Coyne'a
Harmonogram zniknął! został stworzony przez Coyne'a
Właśnie przełączyłem kalendarz z tego roku na kalendarz z zeszłego roku, mając nadzieję, że sprawdzę coś, co zrobiłem z klasą w zeszłym roku. Kiedy wróciłem do tegorocznego kalendarza, wszystko zniknęło! Jedyne, co mi zostało, to listy klas i dziennik ocen, ale mój plan zajęć i terminarz, w tym wszystkie plany z tego roku, które wpisałem, są całkowicie wymazane. Wypróbowałem przycisk Cofnij na dole strony kalendarza, ale to właśnie pozbyło się mojego 6-dniowego cyklu ze świętami, które umieściłem, więc wiedz, że muszę to też wstawić ponownie. Czy mimo to można odzyskać te informacje? Przycisk powtórzenia? Uwielbiam tę aplikację, ale jest to bardzo frustrujące!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5031 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Harmonogram zniknął!
Witaj Coyne,
Twoje plany są bezpieczne.
Nawet jeśli kalendarz został wymazany, wszystkie Twoje dane nadal tam są.
Możesz otworzyć konkretną klasę, jej pamiętnik -czerwona wstążka z 1- i zobaczysz wszystkie swoje dane.
Jeśli skonfigurujesz kalendarz na ostatni rok, planista z powrotem wyświetli te informacje.
Następujący użytkownicy podziękowali: Coyne'a

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5032 by Coyne'a
Odpowiedzi udzielił Coyne'a na temat Harmonogram zniknął!
Dzięki Bert,
Czy mimo to mogę odzyskać mój harmonogram? Widzę 12 różnych sekcji zajęć w 6-dniowym cyklu, co wymagało dużo wprowadzania, kodowania kolorami itp. Nie chciałbym musieć wszystkiego przerabiać.

W przyszłości, jeśli będę musiał zobaczyć coś z poprzedniego roku, jak uniknąć popełnienia tych samych błędów, gdy wszystko zniknie?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 7 miesięcy temu #5033 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Harmonogram zniknął!
Jeśli masz ostatnią kopię zapasową, możesz ją przywrócić: Stuknij w Opcje (na linijce) > Dropbox > Przywróć kopię zapasową.

Ulepszyliśmy ten kalendarz w naszej nadchodzącej wersji 3.1.1, więc nie będziesz mógł kliknąć Cofnij bez potwierdzenia, a my będziemy nad tym pracować w następnej wersji.

Jeśli chcesz skupić się na konkretnym tygodniu, planer i harmonogram pokażą dowolną datę, o którą poprosisz, z dowolnego roku.
Następujący użytkownicy podziękowali: Coyne'a

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.