Zrób ponownie przycisk!

Więcej
Rok 9 8 miesięcy temu #4888 by jofilips
Zrób ponownie przycisk! został stworzony przez jofilips
Cześć,
Właśnie zacząłem używać idoceo w zeszłym tygodniu i jestem pod wrażeniem!

Jednak popełniłem mały błąd, próbując coś zmienić w kalendarzu. Nacisnąłem cofnij kilka razy, zanim zdałem sobie sprawę, że cofnąłem niewłaściwą rzecz. Udało mi się usunąć moje ostatnie wpisy w terminarzu i wygląda na to, że zniknęła kolorystyka moich zajęć.

A więc dwie rzeczy. 1: czy istnieje przycisk ponownego wykonania lub podobny? 2: Czy można wyjaśnić, nad czym działa obecny przycisk cofania? Zakładałem, że to tylko strona, na którą patrzyłem, ale teraz zakładam, że skoro kalendarz łączy się z harmonogramem i planistą, to też cofa wszystko na tej stronie? Jak właśnie odkryłem, jest to potencjalnie katastrofalne!!

Wiem, że istnieje funkcja tworzenia kopii zapasowych, ale nawet jeśli codziennie tworzysz kopię zapasową, to wciąż jest dużo danych, które możesz usunąć.

Dzięki.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 8 miesięcy temu #4898 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zrób ponownie przycisk!
Witamy Jophillips,
Przepraszam za ten przycisk cofania! Dodamy potwierdzenie w naszej następnej aktualizacji. Ponowne wykonanie zajmie więcej czasu, ale jest również zaplanowane.

Harmonogram i kalendarz to w rzeczywistości to samo, cokolwiek skonfigurujesz w harmonogramie, pojawi się w kalendarzu i odwrotnie.

Planer będzie odzwierciedlał skonfigurowane okresy w kalendarzu zgodnie z planowanymi lekcjami, ale nawet w przypadku całkowitego wymazania kalendarza Twoje plany nadal będą bezpieczne.
Te plany są zawsze dostępne w dzienniku wewnątrz każdej klasy (czerwone wstążki pod dziennikiem ocen) i jeśli przypadkiem wymazałeś kalendarz. Nie zostałyby wymazane.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.