Problem z kalendarzem

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4646 by VaiRas
Problem z kalendarzem został stworzony przez VaiRas
Mam problemy z moim kalendarzem (stąd problemy z terminarzem i harmonogramem) - wprowadziłem daty kalendarza od 28 do 04 i z jakiegoś powodu pokazuje tylko kwiecień i maj, przez cały rok Czerwiec do tej pory polegałem na mojej drukowanej kronice. Próbowałem usunąć kalendarz i dodać go ponownie, ale z jakiegoś powodu nie łączy się z czerwcem! Dodałem nowy kalendarz na następny semestr i wszystkie trzy miesiące są wyświetlane po lewej stronie (co nie miało miejsca w przypadku kalendarza drugiego semestru).

Jakiś pomysł na poprawkę? W tym kalendarzu pozostały tylko 3 dni. Ale teraz mam nadzieję, że moja kopia zapasowa zastąpi mój harmonogram i wszystko, ponieważ niecierpliwiłem się i skasowałem.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4647 by VaiRas
Odpowiedzi udzielił VaiRas na temat Problem z kalendarzem
Nieważne... To dlatego, że nie miałem całego tygodnia...

* facepalm *

Oczywiście domyślę się tego PO wysłaniu posta o pomoc ...

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4648 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Problem z kalendarzem
Cieszę się, że znalazłeś VaiRas

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu #4695 by Lawrence
Odpowiedzi udzielił Lawrence na temat Problem z kalendarzem
Widzę ten sam problem, jest to błąd, który powinien zostać naprawiony.
Jeśli wpiszę datę drugiego semestru od 2 lipca 21 r. do 2014 grudnia 11 r. Kalendarz pokazuje tylko lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad.
Nie pokazuje grudnia w kalendarzu, dopóki nie wprowadzę daty zakończenia jako 20 grudnia.
To więcej niż cały tydzień. I oczywiście jest niepoprawny.
Wygląda na to, że problem się powtarza, podobny wynik uzyskałem wpisując 21 lipca - 19 września.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu #4696 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Problem z kalendarzem
Witaj Lawrence,
W obecnej wersji daty rozpoczęcia/zakończenia kalendarza muszą zawierać pełne miesiące.
Warto też pomyśleć o stworzeniu jednego kalendarza na całą kadencję 2014/2015, ponieważ łatwiej będzie odtworzyć ten sam tydzień (lub tygodnie) za jednym razem.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.