wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4559 by Karolina
wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza został stworzony przez Karolina
Próbuję napisać moje plany lekcji, ale na jednej klasie widzę dwa razy tego samego dnia. Program automatycznie wstawia lekcję, którą napisałem dla wcześniejszego okresu, do następnego okresu, którego nie chcę. Nie pozwoli mi to na edycję zawartości. Co powinienem zrobić?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4560 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza
Witaj Karolino,
W obecnej wersji 3.0 pozwala pisać lekcje tylko raz na zajęcia i dzień.
Nasza następna aktualizacja jest prawie gotowa, nasza wersja 3.1 ( tutaj szczegóły ) i będziesz mógł wstawić tyle lekcji, ile potrzebujesz w ciągu tego samego dnia

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4561 by Karolina
Odpowiedzi udzielił Karolina na temat wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Myślałem, że tylko ja jestem głupi. Czy aktualizacja aplikacji będzie trudna?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4562 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza
Wcale nie, tak jak każda inna aktualizacja. Zobaczysz nową wersję dostępną w Aplikacja ze sklepu z aplikacjami > Aktualizacje za kilka dni i kiedy klikniesz przycisk „Aktualizuj”, nowa wersja iDoceo zostanie zainstalowana i pojawią się tam Twoje aktualne dane.

Jednak zawsze dobrze jest wykonać kopię zapasową przed wykonaniem jakiejkolwiek aktualizacji:
dotknij przycisku Kopia zapasowa na linijce i poczekaj, aż pojawi się komunikat „Kopia zapasowa zakończona”.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu #4632 by Wendy
Odpowiedzi udzielił Wendy na temat wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza
Mam ten sam problem, ale posiadanie iPada tylko z pierwszej edycji nie będzie w stanie wykonać aktualizacji.
Czy jest jakaś alternatywa? iPad dostarczony przez firmę, więc aktualizacja nie wchodzi w grę!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 10 miesięcy temu - Rok 9 10 miesięcy temu #4633 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat wprowadzanie notatek z lekcji do terminarza
Obawiam się, że nie Wendy.
Walczyliśmy już o to, aby iDoceo 3.0 było kompatybilne z iPadem 1 i wspierało iOS5 znacznie dłużej niż ktokolwiek inny.

Oryginalny iPad ma o połowę mniej pamięci niż inne urządzenia (np. iPad 2) i napotkaliśmy poważne ograniczenia podczas opracowywania iDoceo 3.

Ponieważ Apple zaprezentuje iOS8 tej jesieni i mieliśmy pewne problemy z kompatybilnością z iOS7, nie wspominając o nowym wyglądzie, byliśmy zmuszeni przejść na iOS7.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc temu przez bert. Powód: kilka dodatkowych szczegółów

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.