Drukowanie znacznika

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4545 by Damo
Drukowanie znacznika został stworzony przez Damo
Cześć Bert-

Muszę wydrukować całą dzienniczek dla całej klasy, w tym symbole obecności, dla innego nauczyciela, któremu przekazuję klasę. Czy jest na to sposób? Kiedy otwieram jako plik pdf, aby wydrukować, brakuje wszystkich symboli obecności. Dzięki, mam nadzieję, że masz rozwiązanie!

Z poważaniem

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu - Rok 9 11 miesięcy temu #4546 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Drukowanie znacznika
Cześć Damo,
Zakładam, że eksportujesz z opcją „Raport”, tak?
Najszybszym sposobem na włączenie wszystkich tych ikon jest eksport do pliku PDF jako alternatywy (pierwsza opcja z listy eksportu), co jest prawie jak zrobienie zdjęcia całej strony w księdze ocen.
Jeśli ten plik PDF nie wchodzi w grę, a nadal chcesz korzystać z tego „Raportu”, daj mi znać, a szczegółowo wyjaśnię, jak dołączyć te ikony.
Krótko mówiąc, zamiast tego musisz użyć Raportu (tryb eksperta). Oto niektóre instrukcje na wypadek, gdybyś chciał spróbować
pozdrowienia
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4547 by Damo
Odpowiedzi udzielił Damo na temat Drukowanie znacznika
Cześć Bert - dzięki za to. Niestety wydrukowanie strony księgi ocen jako "zdjęcia" nie pomaga, gdyż księga ocen obejmuje cały rok! Zdjęcie w formacie pdf obejmuje zatem tylko pierwsze 4 lekcje. Wypróbowałem również raport eksperta i brakuje wszystkich symboli obecności. Wszelka dalsza pomoc bardzo mile widziana

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu - Rok 9 11 miesięcy temu #4548 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Drukowanie znacznika
Spójrz na ten plik PDF poniżej, a zobaczysz, co miałem na myśli, mówiąc o „zdjęciu”, w razie potrzeby zawiera ono sto kolumn!
Odbywa się to za pomocą eksportu PDF


Załącznik:

Nazwa pliku: hd14717e.pdf
Rozmiar pliku:1,029 KB





Daj mi kilka minut, a wyjaśnię inną opcję
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4549 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Drukowanie znacznika
Znajdziesz szczegółowe wyjaśnienie tutaj i krótki film

Ale w skrócie:
- W widoku księgi znaków stuknij w Eksportuj > Raport (tryb eksperta)
- Stuknij w Wszystkie kategorie (pasek narzędzi poniżej) i kilka razy niebieski przycisk na tym samym pasku narzędzi.
Ten niebieski przycisk reprezentuje ikony w komórce i od razu zobaczysz, że ikony zostaną włączone we wszystkich wybranych kolumnach.
Żółty przycisk reprezentuje tekst w komórce, jeśli potrzebujesz większych komórek, dotknij go kilka razy.
- Teraz dotknij Eksportuj (lub pocztę), a otrzymasz ładny plik PDF z tekstem i ikonami
Następujący użytkownicy podziękowali: Damo

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4550 by Damo
Odpowiedzi udzielił Damo na temat Drukowanie znacznika
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby mi w tym pomóc - wypróbuję to i dam Ci znać, jeśli będziesz potrzebować dodatkowej pomocy!

Dzięki jeszcze raz

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu #4658 by Damo
Odpowiedzi udzielił Damo na temat Drukowanie znacznika
To działa! Dziękuję. W przyszłości byłoby dobrze, gdyby można było drukować/zapisywać w widoku poziomym, ponieważ wygląda to trochę dziwnie, ale może coś robię źle!

Jeszcze raz dziękuję

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.