Drukowanie wszystkich lekcji dla jednej klasy.

Więcej
10 roku tydzień 3 temu #4476 by klucze debetowe
Drukowanie wszystkich lekcji dla jednej klasy. został stworzony przez klucze debetowe
Czy jest możliwość wydrukowania wszystkich lekcji dla jednej klasy, które odbyły się w ciągu roku szkolnego? Pomogłoby mi to w planowaniu długoterminowym.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
10 roku tydzień 3 temu #4477 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Drukowanie wszystkich lekcji dla jednej klasy.
Cześć Debkeys,
Otwórz tę klasę, dotknij niebieskiej zakładki, aby wyświetlić dziennik na ekranie (wybierz widok dnia, tygodnia lub miesiąca) i dotknij przycisku Eksportuj u góry.
Poprosi o daty, które chcesz w tym raporcie, a następnie będziesz mieć plik PDF ze wszystkimi lekcjami.
Następujący użytkownicy podziękowali: walijski

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu #4708 by Emilie
Odpowiedzi udzielił Emilie na temat Drukowanie wszystkich lekcji dla jednej klasy.
Cześć Bert!

Czy można zrobić to samo w nadchodzącym roku zamiast poprzednich lekcji?
W tej chwili moje plany są puste, ale chciałbym mieć możliwość sporządzenia wstępnej wersji papierowej przed spisaniem rzeczy. Kiedy próbuję użyć przycisku eksportu, daje mi to tylko dni na zajęcia, w których są wydarzenia w dniach, w których uczę te zajęcia, dlatego brakuje wielu dat.
Czy istnieje rozwiązanie tego problemu?
Dziękuję za pomoc,

Em

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu #4709 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Drukowanie wszystkich lekcji dla jednej klasy.
Witaj Em,
Wypróbuj tę opcję i upewnij się, że opcja „Pomiń puste komórki” jest wyłączona.
To powinno wydrukować twoje lekcje, nawet jeśli są puste.

Załączniki:
Następujący użytkownicy podziękowali: Emilie

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu #4710 by Emilie
Odpowiedzi udzielił Emilie na temat Drukowanie wszystkich lekcji dla jednej klasy.
Nie widziałem tego koła :)
Idealnie, bardzo dziękuje!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.