zajęcia nieregularne

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4292 by moidave
zajęcia nieregularne został stworzony przez moidave
Cześć,

Rozważam Idoceo do mojego planowania, ale mam kilka pytań: :)

W Japonii, gdzie uczę angielskiego, wiele poniedziałków jest wolnych. Ponieważ każdy kurs musi obejmować 15 lekcji, moje poniedziałkowe lekcje są często przenoszone.

Na przykład poniedziałek 21-go (czwarty poniedziałek lekcji w tym semestrze) był dniem wolnym od pracy. Zajęcia te odbyły się w środę 4.

Czy jest możliwe

1. ponumeruj każdą lekcję kursu w terminarzu (poniedziałek pierwsza lekcja: 1 września, druga lekcja: 10 września, trzecia lekcja: 2 września...)

2. decydować indywidualnie o wyjątkach od dnia zajęć (np. poniedziałkowa lekcja nr 4 zastąpi czwartkową lekcję nr 5)

Dziękuję Ci bardzo, :wiwat:

Davida Taqueta

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4315 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat zajęcia nieregularne
Cześć David,

1. ponumeruj każdą lekcję kursu w terminarzu (poniedziałek pierwsza lekcja: 1 września, druga lekcja: 10 września, trzecia lekcja: 2 września...)

To nie jest jeszcze możliwe. Nie jesteś jednak pierwszą osobą, która o to prosi.

2. decydować indywidualnie o wyjątkach od dnia zajęć (np. poniedziałkowa lekcja nr 4 zastąpi czwartkową lekcję nr 5)

Obawiam się, że to też nie jest możliwe. Możesz to zrobić ręcznie, zastępując jedną lekcję drugą, ale myślę, że chciałbyś mieć do tego jakąś konkretną funkcję ...

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 2 miesięcy temu #4325 by moidave
Odpowiedzi udzielił moidave na temat zajęcia nieregularne
Dziękuję za Twoją odpowiedź. Myślę, że poczekam na przyszłą aktualizację, aby zobaczyć, czy to możliwe;-)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.