Zaplanuj linie czasu

Więcej
Rok 10 5 miesięcy temu #4137 by Louis
Zaplanuj linie czasu został stworzony przez Louis
Witam,

Pobrałem tę aplikację jakiś czas temu i przygotowuję się do korzystania z niej w nowym roku szkolnym rozpoczynającym się w styczniu 2014 (dużo zaawansowanych planów?). Wygląda naprawdę solidnie, a niektóre inne apps Przyjrzałem się brakowi pewnych funkcji, które mi się podobają.

Jedną rzeczą dotyczącą harmonogramu jest sposób, w jaki jest określony. Pracujemy w powtarzającym się cyklu 2-tygodniowym, co jest w porządku. Ustalam terminy rozpoczęcia i zakończenia każdego okresu nauczania, a także przerwy (przerwa i obiad). Problem polega na tym, że godziny rozpoczęcia i zakończenia każdego okresu, przerwy i lunchu w poniedziałki, środy i piątki są takie same, ale wtorek jest inny i nie mogę tego odzwierciedlić na osiach czasu. W szczególności lubię umieszczać szare linie podczas przerw i lunchu, aby wskazać, że są to godziny wolne od zajęć dydaktycznych, ale nawet jeśli wstawię prawidłowe godziny dla godzin we wtorek, to nadal wygląda to dziwnie z nakładką. czy można to obejść, aby dostosować linie czasowe do określonych dni?

kolejna, drobna rzecz - na górze każdego tygodnia jest napisane harmonogram 1, harmonogram 2. czy można to zmienić na tydzień A, tydzień B?

Dzięki! :)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 5 miesięcy temu #4140 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Zaplanuj linie czasu
Cześć Louis,
W obecnej wersji linie czasowe są wspólne dla wszystkich dni tygodnia, nie jestem pewien, czy będziemy mogli dodać tę opcję w najbliższej przyszłości. Zauważyłem jednak.
Licz na opcję Tydzień A - B w naszej następnej aktualizacji, nie jesteś pierwszym, który o to prosi.

Z poważaniem

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.