Jakieś dostosowania planera są możliwe?

Więcej
Rok 10 5 miesięcy temu #4131 by Paradoks
Jakieś dostosowania planera są możliwe? został stworzony przez Paradoks
Tylko kilka pytań dotyczących dostosowywania mojego planera:

1. Mam 5-dniowy harmonogram rotacyjny i chciałbym, aby numer dnia (dzień 1,2,3,4,5...) pojawiał się w moim terminarzu - działa w trybie pełnowymiarowym. Tylko notatka lub coś na każdy dzień mojego planera, aby powiedzieć mi, jaki jest dzień cyklu, zamiast tylko kolorów w moim kalendarzu. Czy to jest możliwe?

2. Mam rutyny, notatki i zmiany lokalizacji na poszczególne dni mojego tygodnia (np. Kiedy mamy dostępną pracownię komputerową, rutynę do biblioteki itp.), które chciałbym przypiąć do tego okresu w tym dniu cyklu (np. mam bibliotekę części języka każdego dnia 5 i chciałbym, aby piątego dnia była ona automatycznie zapisywana w moim terminarzu; chciałbym, aby moja poranna rutyna była przypięta do pierwszego bloku każdego dnia itp.) i nie musieć zrób to ręcznie.

3. Na tej samej zasadzie mam przerwy i obowiązki w moim harmonogramie jako okresy i chciałbym, aby do wszystkich moich obowiązków dołączona była notatka cykliczna. Możliwy?

Świetna aplikacja!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 5 miesięcy temu #4139 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Jakieś dostosowania planera są możliwe?
Witaj Paradoksie,
1. To jeszcze nie jest możliwe. Mamy taką opcję w trybie 'kompaktowym', w którym zamieni dni tygodnia na liczby, ale wtedy nie będziesz miał planera...
Zanotowałem twoją prośbę, zobaczę, co możemy z tym zrobić w naszej następnej aktualizacji

2. Może to pomoże. Możesz dodać to jako tekst „Lokalizacja”. Każdy okres w twoim terminarzu ma klasę i lokalizację. Lokalizacja może zawierać dowolne informacje i pojawi się w harmonogramie (jeszcze nie w planerze) obok każdej.
Aby automatycznie wstawić tę lokalizację, należy edytować dni w cyklu i ponownie wykonać „Automatyczną kopię”, aby powtórzyć tę zmianę...

3. Myślę, że poprzednie obejście zadziała.

Dodamy jednak więcej opcji w planerze i konfiguracji okresów. Praca w toku
Następujący użytkownicy podziękowali: Paradoks

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.