Dziwne zachowanie kolorów czcionek w dzienniku

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4030 by Kathleen
Dziwne zachowanie kolorów czcionek w dzienniku został stworzony przez Kathleen
Cześć,

Zmieniam kolor czcionki w moich planach lekcji w dzienniku, aby wskazać, czy faktycznie przerobiliśmy całą lekcję tego dnia, czy też są fragmenty, które muszę przenieść na następną lekcję. Niestety, kiedy zaznaczam tekst, dla którego chcę zmienić kolor, często zmienia się tylko część zaznaczonego tekstu (czasem w środku słowa). Dzieje się tak od tygodni, ale nie miałem czasu, aby o to zapytać.

Używam iDoceo 3.0.0. z systemem operacyjnym 7 (zaktualizowanym w tym tygodniu do wersji 7.0.3 i właśnie sprawdziłem, czy dziwne zachowanie nadal występuje, i jest :( ).

Dziękuję za tak świetne narzędzie, bardzo lubię korzystać z iDoceo. :D

TIA,
Kathleen

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4040 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Dziwne zachowanie kolorów czcionek w dzienniku
Zauważyłem Kathleen, będziemy mieć na to oko.
Nadal jednak występują pewne problemy w iOS7… i mamy nadzieję, że Apple rozwiąże je w nadchodzących drobnych aktualizacjach, trzymamy kciuki za 7.0.4

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4042 by Kathleen
Odpowiedzi udzielił Kathleen na temat Dziwne zachowanie kolorów czcionek w dzienniku
Dzięki Bert,

Wiem, że majstrowanie przy wszystkich małych „czkawkach” po zmianach w iOS może zająć trochę czasu. Chciałem tylko dać ci "głowę do góry". Na razie mogę żyć z moimi wielobarwnymi słowami. ;)

Kathleen

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu - Rok 10 6 miesięcy temu #4043 by Kathleen
Odpowiedzi udzielił Kathleen na temat Dziwne zachowanie kolorów czcionek w dzienniku
Ups. Podwójny wpis!
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez Kathleen.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.