Punkty oceny od 20 do 100

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #81 by żakadam
Punkty oceny od 20 do 100 został stworzony przez żakadam
Przy wprowadzaniu ocen stosuję metodę punktową kumulatywną. Niektóre mogą być warte 100, inne 30, 40, 60 itd. Nie widzę metody rachunku różniczkowego, która by to uwzględniała. Wydaje mi się, że mam do wyboru 10, 20 lub 100. Niektóre projekty są warte więcej niż inne, a stosując metodę punktową ważę zadania. Czy brakuje mi czegoś w kierunkach?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu - Rok 12 2 miesięcy temu #82 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Punkty oceny między 20 a 100
Cześć Jacadam,
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
Właśnie stworzyliśmy nowe instrukcje dotyczące tego konkretnego pytania, znajdziesz je tutaj lub szukasz łączny w naszej wyszukiwarce internetowej.

Zasadniczo musisz użyć domyślnie ustawionej oceny ogólnej (liczbowej) w każdej kolumnie i zmienić wagi kolumny rachunku różniczkowego na 100% w każdej kolumnie. Myślę, że teraz jest to szczegółowo wyjaśnione.
Jeśli masz więcej pytań, daj nam znać.

Pozdrowienia,
Ostatnio zmieniany: 12 lata 2 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #85 by żakadam
Odpowiedzi udzielił żakadam na temat Re: Punkty oceny między 20 a 100
Więc to obliczenie działa i sumuje punkty. Czy istnieje sposób na dodanie kolejnej kolumny, która zdefiniuje wartość punktową jako % ze 100? Normalnie dziennik ocen podzieliłby całkowitą liczbę punktów przez całkowitą możliwą liczbę. Np. 165/180=916 lub 91.6%.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #87 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Punkty oceny między 20 a 100
Tak, będzie to możliwe w przypadku naszego następnego wydania. Właściwie to było zrobione, ale wypadło w ostatniej chwili.
Prawdopodobnie opublikujemy mniejszą wersję na przyszły tydzień, zajmującą się tym.
Jeśli masz jeszcze jakieś wymagania, daj nam znać.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 2 miesięcy temu #111 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Re: Punkty oceny między 20 a 100
Cześć jacadam,
Nasza następna wersja 1.4 jest za kilka minut dostępna w sklepie z aplikacjami, więc chcieliśmy tylko poinformować, że ta wersja dotyczy tego, o co prosiłeś w obliczeniach.
Szczegółowy przykład znajduje się tutaj: Procent ponad wartość
Mam nadzieję, że uznasz to za przydatne.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.