Kolumna pokazuje dwie różne oceny rubryki

Więcej
Rok 2 3 miesięcy temu #10224 by prbalbontyna
Kolumna pokazuje dwie różne oceny rubryki został stworzony przez prbalbontyna
Cześć, mam problem dotyczący sposobu, w jaki Idoceo przypisuje oceny do różnych kolumn.

W komórkach, w których powinny znajdować się stopnie, znajduję dwie różne oceny za tę samą czynność. W każdej komórce mam zarówno ocenę, którą uczeń otrzymał zgodnie z rubryką, z jaką jest oceniana, ORAZ inną wartość, którą Idoceo wydaje się przypisywać temu uczniowi do celów oceniania, czyli wykonuje jakieś obliczenia, które ja nie jestem tego świadomy, dając wszystkim moim uczniom ocenę wyższą niż ta, którą powinni mieć.

Dla przykładu: zgodnie z rubryką, pierwsza uczennica pokazana w kolumnie uzyskała 1 na 10 punktów, co powinno być jej oceną z tej konkretnej aktywności. Ta wartość (1/10) jest pokazana w kolumnie ocen. Jednak nad rubryką wyświetlana jest inna wartość. Ta druga wartość to 1.90, co nie ma dla mnie żadnego sensu. Co więcej, ta ostatnia wartość jest tą, którą Idoceo przypisuje jako końcową ocenę za tę konkretną czynność.

Załączam zrzuty ekranu zarówno dla dziennika zajęć, jak i rubryki, wraz z ich konfiguracją.

Mam nadzieję, że możesz mi w tym pomóc, ponieważ w tej chwili nie mogę oceniać moich uczniów.
Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 3 miesięcy temu #10225 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Kolumna pokazuje dwie różne oceny rubryki
Cześć,
Deberías acceder al foro en idoceo.es que seguro encontrarás más temas interesantes.
Debes desactivar la opción conversión rápida de esa columna: Doble tap cabecera > Conversión rápida.
Échale de todas formas un vistazo a ese tipo de nota de la conversión rápida porque está mal configurado y quizás te afecta en algo más.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.