Konwersje

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6114 by Emilie
Konwersje został stworzony przez Emilie
Cześć,

Chciałbym tylko wiedzieć, czy mogę użyć konwersji na serię ocen, jeśli mam różne sumy do pracy.
Na przykład, kiedy robię test słownictwa, jest to tylko na 10, więc stworzyłem konwersję do testów słownictwa. Jednak wiele moich innych testów nie obejmuje różnych sum, więc czy muszę utworzyć konwersję dla każdej sumy?

Dziękuję za pomoc!

Emilie

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 3 miesięcy temu #6122 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Konwersje
Witaj Emilio,
Wciąż pracujemy nad poprawą tego. Powinieneś tylko przypisać maksymalny wynik w każdej kolumnie. iDoceo będzie wtedy w stanie obliczyć średnie i obliczenia.
Jeśli chcesz zobaczyć konwersję w tej samej komórce, musisz skonfigurować tę konwersję, ale nie będzie to wymagane w naszej następnej dużej aktualizacji

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 1 miesięcy temu #6184 by Emilie
Odpowiedzi udzielił Emilie na temat Konwersje
Cześć Bert,
Jestem w trakcie najnowszej aktualizacji Beta i cieszę się, że konwersja, o której wspomniałeś, jest już dostępna. Jednak próbowałem sprawdzić, czy uda mi się zmusić go do pracy w nowej kolumnie, ale tak się nie dzieje! Nie wiem, czy czegoś mi brakuje, czy nie, ponieważ widziałem dodaną linię do edycji kolumny z wyborem konwersji „wyłączone”, „0-100” lub „Grade AF” w jednej kolumnie którą stworzyłem wcześniej.
Czy istnieje „jak to zrobić”, do którego mógłbyś mnie skierować?
Dziękuję Ci
Em

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 1 miesięcy temu #6185 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Konwersje
Cześć Em,
Aby szybkie konwersje zadziałały, musisz wybrać ocenę numeryczną (ogólną) i ustawić maksymalny wynik. To nie zadziała, jeśli wybierzesz inny typ oceny, myślę, że to jest problem.
Nie ma jeszcze instrukcji! To są zalety testów beta, ale jeśli masz wątpliwości, napisz do nas (jeśli to możliwe, z aplikacji). Potrzebujemy Twojej opinii, aby dowiedzieć się, co należy poprawić, wyjaśnić i usprawnić w ostatecznej wersji, jeśli nie jest to wystarczająco jasne.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.