Granice stopni

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5170 by Ruti13
Granice stopni został stworzony przez Ruti13
Witam wszystkich :)

Jestem bardzo nowy w iDoceo, więc proszę o wyrozumiałość!

Jestem w trakcie zakładania dziennika ocen i potrzebuję oceny numerycznej odpowiadającej literze, np. 12 = C, 14 = B itd. dla sumy moich zajęć GCSE.

W niektórych kolumnach dla wyników egzaminu użyłem ocen liczbowych, aby zobaczyć podział, ale dla kolumny obliczeniowej potrzebuję, aby średnia była przekonwertowaną oceną literową. Jakieś pomysły?

Wielkie dzięki : Niepewny:

Litość.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 6 miesięcy temu #5171 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Granice stopni
Witamy w iDoceo Ruth,

Powinieneś najpierw otrzymać wynik obliczeń w postaci oceny numerycznej, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku, a wyniki są takie, jakich potrzebujesz.

Nie jestem pewien, czy już to zrobiłeś, ale na wypadek, gdybyś obliczał średnią, kroki są wyjaśnione w tym linku.

Upewnij się, że w typie oceny dla tego obliczenia wybrałeś „Od 0 do 100” (kliknij dwukrotnie nagłówek kolumny > Typ oceny > Od 0 do 100)

Gdy uzyskasz właściwy wynik w tej kolumnie, wystarczy zmienić typ oceny tego konkretnego obliczenia, aby odzwierciedlić wynik w postaci liter.
Ponieważ Twój typ oceny jeszcze nie istnieje, musisz go utworzyć za pomocą kroki opisane tutaj .

Teraz wróć do dziennika ocen, dotknij dwukrotnie nagłówka obliczenia > Rodzaj oceny > i wybierz tutaj typ oceny, który właśnie utworzyłeś w poprzednim kroku.

Jeśli utkniesz, daj mi znać.

pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.